Szukaj
Zamknij

Cebulowe wieści – gadżet od Sony!

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Próbka dowcipu którego w Polsce nie ma bo pokolenie fanów Monty Pythona i tłumaczeń by T. Beksiński (RIP) nie bierze już czynnego udziału w kształtowaniu gustów masowego odbiorcy nawet w mediach komercyjnych…

Obiecuje publicznie, ze jeśli któryś z polskich video portali czy stacji TV zbliży się choć trochę do poziomu poczucia humoru „The Onion” to gwarantuje, że wytatuuje sobie na czole jego logo lub co tam będzie chciał. A tymczasem obejrzyjcie dlaczego jesteśmy nadal sreptylion lat świetlnych za prawdziwą rozrywką.

I chrzanić, że z Ameryki – jest śmieszna. Mnie śmieszy a to najważniejsze! Kto w Polsce by się odważył użyć realnych marek w negatywnych kontekście żeby przy okazji obrzucić je stekiem obelżywych przekleństw? No kto?!

…a jeśli nie działa to tutaj klikaj!

…and remeber this motherfucking time vampire is avaible now!

 • kmh

  „Obiecuje publicznie, ze jeśli któryś z polskich video portali czy stacji TV zbliży się choć trochę do poziomu poczucia humoru “The Onion” to gwarantuje, że wytatuuje sobie na czole jego logo lub co tam będzie chciał”

  Ok, trzymam Cię za słowo. To będzie ośmiornica.

 • Tatuaż stały czy tymczasowy? :>

 • Uważaj Artur, bo opłaca się zbudowac portalik ;))

  A co do reklamy – no cóż MP zawsze był niszowy (wielbiciele humoru absurdu to nisza), a tutaj trochę dużo FUCK i SHIT jak na MP, ale to wersja amerykańska w końcu… Ale rzeczywiście niezłe. Czy to viral sony?

 • JJ

  Film w niezły sposób naśmiewa się z przywar nowoczesnych amerykanów, przełamuje polityczną poprawność, nadziewa na widły popkulturę etc., ale robi to niestety na jedno kopyto, przez co niektórzy mogą się poczuć znudzeni, zwłaszcza pod koniec.

  Link do pełnej wersji filmu online z lektorem PL (czy podanie linka jest złamaniem prawa?):
  http://www.megavideo.com/?v=FJBK3QVC

 • kmh

  Nie, to nie viral Sony. Chyba, że poprzednie filmy Oniona o Apple czy Microsofcie były viralami Appla i Microsoftu.

 • Artur Kurasinski

  @ kmh: okej, ale to ja zdecyduje autorytarnie czy humor mnie smieszy :))

 • Artur Kurasinski

  @ Mikolaj: tatuaz swiecacy w ultrafiolecie :)

 • Coś czuję, że Twoja tatuażowa deklaracja jeszcze Ci się odbije czkawką :)
  Popatrz na poziom techniczny tej realizacji. Newsroomy TVP/TVN/Polsatu się chowają.
  A poziom humoru – w kraju, gdzie szczytem śmieszności jest twórczość Panów Wojewódzkiego oraz Majewskiego – jest jeszcze nieosiągalny.
  Choć pamiętasz może skecz młodego Stuhra?
  http://www.youtube.com/watch?v=LKt2zHK4v50&feature=related
  on był blisko :)

 • No tak, nie obejrzałem dokładnie. Ale moim faworytem jest http://www.theonion.com/content/video/apple_introduces_revolutionary :D :D :D

 • b.

  Tego typu rozrywki w Polsce nie ma z bardzo prozaicznego powodu – nie ma jej kto robić. I nie chodzi mi o jakieś historie światopoglądowe, zgniło-moralne czy moherowe tylko o realny brak twórców takiego gatunku w Polsce.

 • Jaki kraj taki humor. a o gustach się nie dyskutuje.

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!




Dziękuje, nie chcę