Szukaj
Zamknij

Dlaczego J.M.Rokita to nie Sir Richard Branson?

Jeśli jest się tak bogatym jak Sir Richard Branson to można na otwarcie nowego połączenia między USA a Europą swoich linii Virgin przyjść przebranym jako kobieta. Bogatemu wszystko wychodzi naturalnie i media będą go kochać i spijać każde słowo z ust (vide nasz lokalny hm..stańczyk Palikot)…

Pamiętajcie o tym następnym razem robiąc sobie nudne zdjęcie do CV – garnitury noszą młode wilczki i neofici. Rasowy biznesman (albo osoba chcąca za taką uchodzić) ubiera się jak chce a do pary bierze sobie młode i piękne dziewczyny żeby błyszczeć na ich tle.

W Anglii gość dostaje za to tytuł szlachecki a w Polsce jedynie zaprosiliby go do jakiejś „Kawy czy Herbaty”. Różnica kulturowa.

Ciekaw jestem czy „Premiera z Krakowa” Jana Marię Rokitę z żoną Nelly też by wywalili na pysk z samolotu gdyby nosił takie seksowne ciuszki? Pewni nie, ale wiadomo – konserwatyści tak już mają, że nie poddają się chwilowym modom.

Dość o Polsce. Obejrzyjcie sobie co zarejestrował reporter CrunchGear i podziwiajcie pomysłowość syna Albionu (od jakiejś drugiej minuty nagrania):

 • Oj. Takie porównanie… Tak nie można…

  Rokitę i Palikota z Bransonem? To nie kapelusze i pajacykowanie zrobiły z Pana Bransona geniusza marketingu :)

  On tego nie robi po to, aby było o nim głośno i aby wyborcy o nim nie zapomnieli, lecz po to, aby napędzać swoje interesy :)

  A ich samym show i rozebranymi hostessami nie napędzi. Za tym musi iść pomysł, wykonanie i… doskonała obsługa klienta :)

  Gdzie tym Panom Rokitom i Palikotom do Bransona… :)

 • Artur Kurasinski

  @ Kamil – o tak luźno powiązałem dwa fakty z lotniskiem w tle. Zgadzam się – Stańczyk Palikot i Premier z Krakowa Jan Maria Rokita nie dorastają do pięt Bransonowi. Sir Bransonowi :))

 • krzysztof_r

  Artur, coś tam kiedyś pisałeś, żeby nie komentować o polityce…

 • Artur Kurasinski

  @ krzysztof_r: to bylem ja? na pewno mój zły brat bliźniak! :)

 • Bardziej swojsko by bylo gdybys naprzeciwko polsiego skladu ustawli Michaela O’Leary (Ryanair) :)

 • Kocham Bransona. Po prostu go kocham. Dlaczego w PL mamy tak mało produktów Virgin? :)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę