Szukaj
Zamknij

TMT.Ventures’09 Warsaw

tmt ventures 09


W ciągu ostatnich lat kraje Europy Środkowej rozwinęły się nie do poznania. Jednym z motorów tego wzrostu był rozkwit drobnej przedsiębiorczości. Kariery od zera do milionera nie były niczym nadzwyczajnym w latach 90-tych, ale przełom wieków należał już do branży IT, a potem internetu, nowych mediów i usług mobilnych…

Towarzyszący tym przemianom rozwój warszawskiej Giełdy oraz funduszy VC doprowadził do powstania małych fortun należących do założycieli pierwszych e-biznesów. Od tamtej pory mieliśmy do czynienia z co najmniej drugą, jeśli nie trzecią falą takich sukcesów.

Jaka jest przyszłość polskiego i środkowoeuropejskiego rynku nowych mediów i technologii? Zapytajmy o to inwestorów i aniołów biznesu z Europy Zachodniej. Porozmawiajmy o warunkach rozwoju polskiego sektora TMT.

Zapraszamy na konferencję TMT.Ventures’09 Warsaw już 5 marca w Sali Notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Informacje i rejestracja: www.tmtevents.pl

Wystąpią:

Morten Lund, Lund XY. Ma 36 lat i 85 start-upów na całym świecie. Archanioł-inwestor, ideolog, wizjoner i seryjny przedsiębiorca. Skype, który Duńczyk pomagał zakładać, został przejęty przez eBay w 2005 r. za 2,5 miliarda dolarów.

Davor Hebel, V-ce Prezes Fidelity Ventures. Zajmuje się inwestycjami technologicznymi na rynku europejskim. Chorwat, który zdobył wykształcenie i kontakty w USA, a następnie powrócił na Stary Kontynent, aby wspierać innowacyjne spółki z naszego regionu Europy.

Konstantin Urban, zarządza niezwykle aktywnym (ponad 60 zrealizowanych inwestycji), niemieckim funuszem Holtzbrinck Ventures, który w Polsce zainwestował m.in. w Money.pl i ePuls.pl.

Informacje o konferencji, program i rejestracja: www.tmtevents.pl

‚7 minut’ to ekspresowy konkurs dla przedsiębiorców z branży nowych technologii oraz ich projektów.

‚7 minut’ to niezwykła okazja, aby zdobyć uznanie światowej klasy inwestorów i managerów z branży nowych technologii, a przy okazji mediów i komentatorów w blogosferze. To jednocześnie test na dojrzałość projektów i odwagę przedsiębiorców, którzy będą musieli poskromić nerwy i tremę, a potem stanąć oko w oko z bardzo wymagającą widownią, jury i równie ambitną konkurencją.

Formularz konkursowy jest dostępny na stronach:
www.7minut.net

PREZENTACJE FINALISTÓW 5 MARCA

Prezentacje podczas konferencji TMT.Ventures’09 Warsaw będą trwały po 7 minut, a każda zostanie od razu skomentowana i oceniona przez Jury. Oceniane będą nie tylko projekty, ale także pewność siebie, argumenty i postawa występujących przedsiębiorców.

ZGŁOSZENIA

Zrób pierwszy krok! Zgłoś swój projekt i wejdź do finału!

Aplikacje konkursowe przyjmujemy do 25 lutego 2009.
www.7minut.net

 • akurat od 3 marca jestem w WAW, i chętnie bym się wybrał, jednak cena (w moim przypadku) 100% większa tylko dlatego że jestem „inny” jest jakby to powiedzieć.. skurwysyństwem.

  za http://www.tmtevents.pl/konferencja-tmt_ventures_2009_warsaw-14.html

  299 zl netto dla
  „Przedsiębiorcy i menedżerowie spółek z branży nowych technologii”

  599 zl netto dla
  „Inwestorzy, konsultanci i inni”

  Gratuluję wspierania młodych przyszłych-przedsiębiorców!

  PS. Sorry Artur za mały OT ;-)

 • Po ubiegłorocznym TMT w tym roku jakoś mi się tam nie pali…

 • @mlen nie przejmuj się. Na giełdzie jest frustracja i spadki, nie ma WiFi i na dodatek główna atrakcją jest facet który ogłosił bankructwo, bo nie płacił pensji swoim pracownikom :)

 • Wasze malkontenctwo jest strasznie przygnębiające

  @mlen: skurwysyństwo wydaje mi się słowem, które jest zupełnie nieadekwatne do sytuacji i w dodatku wyjątkowo wulgarne

  normalnie takie konferencje kosztują 1000-1200 zł za wejściówkę (puls biznesu, IDG – internet stardard itp), więc w stosunku do stawek rynkowych jako konsultant/inwestor/inny dostajesz 50% zniżki, a przedsiębiorcy dostają 70-80% zniżki – zamiast to docenić bluzgasz na ogólnie dostępnym blogu – bardzo nieelegancko, a fe, wstydź się

  @Mikołaj: w tym roku są inni prelegenci i inne tematy niż w 2008, kiedy odbyły się w Warszawie dwie imprezy z tego cyklu :-) może jak w 2009 będą też inni uczestnicy to będzie ciekawiej :P

  @pwrzosin: bardzo odkrywcze co piszesz o tych spadkach i frustracji, czuję powiew świeżości i nową jakość w mówieniu o kryzysie

  Morten Lund o którym piszesz najpierw miał swój udział w sprzedaży Skype’a za 2,6 mln USD, potem zainwestował w 85 obiecujących start-upów, a potem dopiero mu jeden duży nie wyszedł właśnie w czasach kryzysu – uważam że wszyscy możemy się od niego wiele nauczyć, jego doświadczenia są bezcenne, a Ty podobnie jak przedmówcy bablasz bez sensu

  miłego popołudnia :-)

 • @artur LOL Dzięki za info o Mortenie. Cieszę się, że mogłeś się o nim dowiedzieć z mojego artykułu, cytowanego przez Michała…

 • @artur sorry, LOL był z Michała jednak.

 • To jeszcze uzupełnię może, że Morten nie zbankrutował na „dużym startupie”. On zbankrutował na gazecie bezpłatnej. Tak naprawdę to zbankrutował, bo naciągnął dwóch ludzi na to, żeby mu pomagali jako guru biznesu i zagwarantował im wypłaty i sukces własnym majątkiem. A teraz musi jeździć po konferencjach, żeby mieć za co żyć. W artykule na Managerii dąłem link do jego bloga, śmiesznie się czyta, bo koleś jest lekko niezrównoważony i używa odjazdowych metafor.

 • Artur Kurasinski

  @ Piotr Wrzosin – Niestety Hiszpański Piotrze dowiedziałem się o nim z tego samego źródła co Ty mądralo czyli z wpisu na RWW albo na TechCrunch.

  Przyznam Ci się również, że temat pana ML wróci niebawem parokrotnie (być może jako materiał wideo).

 • Artur Kurasinski

  @ Piotr Wrzosiński – no tak, to Michał wrzucał URL :))

 • @pwrzosin / February 13th, 2009 at 10:40 am:
  tak jak pisze Artur my też czytamy Techcruncha ;-)

  przetłumaczyłeś Piotrze prawie dokładnie tekst z TC i Wikipedii, a piszesz o „swoim artykule” ;-) to nic złego tłumaczyć artykuły kolegów z UK i USA, większość polskiej internetowej prasy tak robi

 • @Michał wiesz, że to byłoby pomówienie, gdybyś miał choć trochę wiarygodności?
  Rób ta swoją konferencję zamiast się ośmieszać.

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę