Szukaj
Zamknij

Zwierzenia szemranego marketera

Ewolucja narzędzi do marketingu szeptanego, afiliacji, kontekstu itd. może już niedługo wyglądać tak jak na załączonym filmiku. Z podobnymi skutkami. Ale na razie cieszmy się głupim AdWordsem póki możemy…

….zaraz, zaraz – czy to aby nie jest po prostu viral udający viral mający zachęcić do obejrzenia filmu? Heeeelp!?

 • Piękne. Po prostu piękne.

 • Don Buggatti

  To było już pół roku temu, that shit is played out – widać że notka na odpierdol się – a nie do tego tu przywykłem.

 • Artur Kurasinski

  @ Don Buggati – argument z dupy. Ja tego nie widziałem dlatego publikuję. Gdybym brał pod uwagę to, że są tacy co siedzą na Wykopie całe dnie to nie miałbym wogóle o czym pisać. Wyluzuj.

 • Ja tam nie widzialem, GENIUS :)

 • Kinia

  stare – fakt

 • Don Buggatti

  Artur – Ty mi nie pisz co jest argumentem z dupy, lansujesz się na kreatora, inicjatora trendoznawce settera wszelkich form interaktywnej komunikacji, brandingujesz personalnie tu i ówdzie – teraz wrzucasz stary gniot, który każdy średnio zorientowany w branży dzieciak widział. Nie rozumiesz, że Tobie nie wypada? dla Ciebie to przypał być do tyłu. Jeśli oczywiście nadal chcesz iśc do przodu w kierunku w którym się lansujesz. To wszystko pisane jest na no offencie , żeby nie było że beefu szukam. elo.

 • Artur Kurasinski

  @ Don Buggati – szukasz beefu, szukasz i to bardzo stara metoda – pierdyknij cos kontrowersyjnego to sie poleje zolc. Za slaby jestes jednak. EOT.

 • Don Buggatti

  Artur OK szukam beefu i rzucam punchline-ami bo Ci coś wypunktowałem. Tak sobie tłumacz i nie twarzuj.

  Pozdrawiam.

 • @ Don Buggati – Wrzucilem bo uwazam, ze ten filmik dobrze ilustruje pewien problem. Guzik mnie interesuje, ze nie jest nowy czy na wykopie nie jest na topie – zobacz komentarze osob komentujacych – 50% osob nie widzialo go dziwnym trafem.

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę