Szukaj
Zamknij

Aula jest 18 czerwca

aula polska nr 36

Podobno mało osób się zapisuje na Aulę nr 36, która odbędzie się 18 czerwca (czwartek). Może to sesja, może to spadek formy przed wakacjami albo wyjątkowo duża ilość maili trafia do spamu a nasz aulowy RSS nie działa jeszcze dobrze?

W każdym bądź razie informuję, że Aula będzie i zapraszam na nią – będzie m.in. robotach, audiobookach, web 3.0 (taaak!:) i semantycznej wyszukiwarce z polski rodem :)

Klikajcie to przy okazji zobaczycie naszą nową stronę! :)

PS. Ta Aula jest dostępna dla wszystkich!!

  • eL

    a może to konsekwencja zamkniętych auli i polityki wyższości założycieli nad uczestnikami? w końcu skoro na bootstrap zawsze może każdy wejść to po co się zapisywać na jakieś aule?

  • Artur Kurasinski

    @eL – Rozumiem, że chodzi Ci o fakt zorganizowania imprezy zamkniętej na którą wstęp mieli tylko zaproszeni goście? Tylko nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o wywyższaniu się? Wzrost?

  • Aula była faktycznie trochę kameralna, ale dzięki temu (jak i dzięki trafionym prelekcjom) była super i muszę przyznać, że takie kameralne grono dobrze nam zrobiło. Nie to że nie chcę, aby było więcej ludzi, niech przychodzi każdy, ale jakoś na tej auli było więcej dialogów a mniej monologów. Mi się podobało, a skoro dostałem coś od was to faktycznie muszę przychodzić :P

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę