Szukaj
Zamknij
Internet

Junior Internet 2010

junior internet

Nie wiem ilu czytelników mojego bloga ma mniej niż 19 lat ale być może ktoś się jednak znajdzie chętny na uczestnictwo w konkursie Junior Internet :)

„Nie masz jeszcze ukończonych 19 lat? Jesteś kreatywny, pełen pomysłów, interesujesz się Internetem? Chcesz porównać swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Polski, a nawet Europy? Pragniesz poznać nowe informacje dotyczące Internetu? Nie wahaj się ani chwili dłużej i zgłoś swoją stronę internetową lub swój esej o Internecie do projektu Junior Internet ! Junior Internet może stać się drogą, która wprowadzi Ciebie w świat ludzi sukcesu – młodych projektantów stron internetowych, programistów, dziennikarzy, menadżerów, a nawet młodych biznesmenów!.”

Więcej o konkursie znajdziecie tutaj

  • Pingback: cendo: blog.kurasinski.com/ #juniorinternet | flaker.pl()

  • Mój syn ma 2 lata i jest w trakcie konstruowania rakiety, która wyśle rodziców w kosmos. Ostatnio wpisał w googla hasło „kerozyna tanio”. Gdzieś w swoich pudłach na pewno upchnął „wyposażenie” tej rakiety, a raczej sarkofagu, hehe :))

  • Artur

    @Pawel – uwazaj zeby Was jakies CIA nie namierzylo ;))

  • Agenci kontrwywiadu (babcia 1, babcia 2 i dziadek 1) wspierają nas i są na tropie knowań małolata :) Poza tym, w kontekście rakiety, bardziej bałbym się o reakcję ESA/NASA albo jakichś ośrodków kontroli lotów/przestrzeni powietrznej :D

  • Zawsze zapominam o tym konkursie, chętnie bym wystartował. :)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę