Szukaj
Zamknij

Aulery – wejściówki

auler aula polska


29 kwietnia w budynku giełdy NewConnect odbędzie się impreza podsumowująca 3 rok działania Aula Polska oraz wręczenie Aulerów czyli nagród przyznawanych przez Internautów jak osoby organizujące Aulę….

Program:

18:30 Rozpoczęcie
18:40 – 20:40 Prelekcje gości
Szymon Grabowski (CEO Implix.com) – „Reinwestycja wewnątrz firmy – dynamiczny rozwój bez finansowania zewnętrznego na przykładzie Implix”
Emil Stępień (Dyrektor rozwoju NewConnect) – „Rynek NewConnect szansą dla firm technologicznych”
Piotr Fornalski (CEO IAI S.A.) – „Pokonanie barier rozwojowych dzięki środkom pozyskanym z NewConnect – IAI S.A.”
Dean Stewart (CEO Beamups.com) – „Media – invest, buy or sell? Looking for a new model”
20:50 – Podsumowanie 3 lat działalności Auli i wręczenie Aulerów 2010.
21:30 – Zakończenie części oficjalnej, czas na networking.

Miejsce imprezy
Sala NewConnect, Budynek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4.

W związku z tym wydarzeniem mam do rozdania dwie wejściówki (wyjątkowo ta jest zamknięta i organizowana tylko dla zaproszonych gości). Otrzymają je te dwie osoby, które do wtorku 27-go kwietnia do godz 23.55 w formie komentarza do tego wpisu podadzą jaki startup by chcieli zobaczyć / przetestować w najbliższym czasie. W sensie – czego Wam brakuje, co chcielibyście usprawnić, jakiego typu usługi nadal nie ma itd. Jak zwykle – decyduje jakość merytoryczna opisu i pomysł!

 • Pingback: Tweets that mention Aulery – wejściówki | AK74 - Artur Kurasiński blog (cc) 2007-2010 -- Topsy.com()

 • Michał T.

  Mi osobiście brakuje startupu, który agregowałby informacje na temat ciekawych: kursów, szkoleń, konferencji, wydarzeń kulturalnych itd. Praktycznie codziennie odbywają się spotkania, które by nas zainteresowały, pozwoliłyby nam się rozwinąć czy poznać bardzo ciekawych ludzi.

  Jednak informacje na temat takich wydarzeń pojawiają się w zbyt wielu różnych miejscach i nawet przy poświęcaniu dużej ilości czasu i energii, nie dowiemy się na temat wielu bardzo ciekawych spotkań, które mogłyby nas zafascynować.

  Chciałbym aby powstał startup, który na podstawie moich preferencji i historii wydarzeń, w których uczestniczyłem, sugerował spotkania, które mogłyby mnie zainteresować i pozwolić poznać ciekawych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

 • Michale – wygrales :) mozesz dostac dwie wejsciowki jesli chcesz :)

 • Grzegorz

  Witaj Artur,
  Widzę że nie było zbyt dużo chętnych – uda mi się jeszcze załapać na jedną wejściówkę (o ile Michał T. nie będzie chciał dwóch)? Oczywiście z regulaminem opiszę oczekiwany przeze mnie startup :)

  Pozdrawiam,
  Grzegorz

 • Artur

  Grzesku, zapraszam na prv :)))

 • Grzegorz

  Dzięki, mail już poszedł :)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę