Szukaj
Zamknij

E-nnovation: zniżki oraz konkurs

Dzięki organizatorom E-nnovation mam dla Was zniżkę na zakup wejściówek oraz konkurs w rezultacie którego będziecie mogli pojechać do Poznania i spędzić dwa dni za darmo na konferencji…

Po pierwsze: na hasło „AK74” każda osoba, która od dziś zakupi bilet dostanie 15% zniżki.

Po drugie: ogłaszam konkurs polegający na przedstawieniu trzech propozycji najlepszych startupów (czym jest startup sami sobie odpowiedzcie) z zeszłego roku (polskich i zagranicznych) z krótkim opisem dlaczego. Premiowane będą mało znane, niszowe, nie medialne i raczej geekowe propozycje :) Konkurs rozwiążę za tydzień 3-go września w piątek. Zwycięzca dostanie darmową wejściówkę (o wartości 499 pln) na całość konferencji.

 • Najlepsze startupy w moje opinii, to w kategorii:

  nowatorskie – HUMANWAY (bo czegoś na taką skalę w PL nie było, ciekawe podejście, konsekwentne działania, aż miło się czyta/słucha wypowiedzi jak sobie dobrze radzą)

  popularne – FILESTUBE (bo tak! :)

  użyteczne – LISTONIC (bo sam korzystam i polecam innym, za to, że wciąż aplikację rozwijają, słuchając przy tym użytkowników)

  Z innych równie ciekawych imho na pewno trzeba wyróżnić: Filmaster, AdTaily, SiePomaga, Animili, Codilty. Mamy się czym chwalić!

 • artur

  @Kamil – jak na razie nie widze konkurentów wiec zacznij rezerwowac bilet do Poznania :)

 • Wygrywa…Kamil! :))))

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę