Szukaj
Zamknij

Konkurs – Serce i Rozum

Zapewne natknęliście się już na reklamy TP S.A. z bohaterami Sercem i Rozumem w roli głównej. Dziś chciałbym zachęcić Was do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie z nagrodami…

Zasady są proste – wymyślcie nową reklamę z udziałem Serca i Rozumu i opiszcie ją (ogólnie) w komentarzu pod tym wpisem.

Nagrodami są gadżety (pendrive’y, kubki, smycze, koszulki) z logo Orange. Nagrodzonych zostanie 9 osób (albo mniej tylko każdy ze zwycięzców dostanie większą liczbę nagród). Konkurs trwa do końca tygodnia (czyli do piątku 18-go lutego do godz 23.59).

Wybiorę naprawdę tylko kreatywne, ciekawe i fajna propozycje! :)

 • Można prosić o informację, co się stanie z najlepszą koncepcją? Zostanie stworzona i wyemitowana reklama w oparciu o jej scenariusz?

 • @Tomku – nie wiem co sie stanie. Konkurs nie ma na celu „crowdsourcingowego” odciazenia agencji reklamowej od generowania kolejnych pomyslow na reklamy. Byc moze ktos z Orange / TP postanowi wykorzystac – wtedy bedziemy sie martwili.

 • Ja czekam aż zaśpiewają „To co czujesz, to co wiesz” (Brygada Kryzys)

 • Paweł

  Z logo Orange? Phi, załatw lepiej te maskotki na nagrody, one są genialne :)

 • @Paweł – być może będą, być może :)

 • Otwierają się z hukiem drzwi na salę operacyjną i widzimy jak Rozum pcha łóżko szpitalne, na którym leży Serce podłączony do elektrokardiografu wyświetlającego tylko proste linie i jęczy:
  – Rozum, ja nie czuję…
  – Ty nigdy nie zrozumiesz, że to niedopuszczalne! – Karci go móżdżek.
  – Ale Rozum ja tak bardzo chciałem poczuć…
  – No i rozumiesz, przesadziłeś. – znów sucha odpowiedź. Nagle serce podnosi jednak swoją wielką głowę i do Rozumka podekscytowany:
  – Rozum, ale wiesz… Przez chwilę poczułem! – Serce kładzie się z powrotem i ma niesamowicie rozmarzony, pełen entuzjazmu wzrok. Wzdycha sobie taki zadowolony, jakby nigdy nic. I wtedy widz dostrzega, że z suwaczka na czole wystaje kabelek i wtyczka do gniazdka telefonicznego. Tymczasem w tle słychać głosik Rozumu:
  – Niezrozumiałe, niezrozumiałe…

 • Ela

  @Paweł- gadżety a maskotki to dwa oddzielne tematy. Maskotki przecież można otrzymać przy przedłużaniu umowy, chyba nawet bez względu czy są to pakiety tv czy neostrada.

 • Paweł

  @Ela: te maskotki podobają się nie tylko abonentom TPSA.

 • Wojtek

  (zainspirowane rysunkiem w jednej z ostatnich „Angor”)
  Sklep mięsny. Wchodzi kobieta i prosi coś taniego i szybkiego na obiad.
  Ekspedientka pyta „serce czy rozum?” prezentując odpowiednie podroby w dłoni.

 • Robert

  Ja proponuję scenkę wzorowaną na historii życia Pawła i Gawła lub Kargula I Pawlaka. W scence Serce i Rozum ciągle kłócą się, ale w praktyce nie mogą bez siebie żyć.
  Jeśli Paweł i Gaweł to można wykorzystać jakąś część wiersza Fredry (prawa autorskie chyba już wygasły) wstawić tam Serce i Rozum. Mieszkają we wspólnym domku (jako ciało ludzkie) i jak Rozum leniuchuje to dla serca to nie służy (zdrowie, nadciśnienie). Jeśli Serce się zagalopuje (zakocha w krnąbrnej sąsiadce) to Rozum ponosi tego konsekwencje, kupuje kwiaty.
  Coś takiego :-)

 • Konkurs wygrywaja: Tomasz Popielarczyk, Wojtek i Robert (dostana po 3 nagrody). Gratuluje!

 • Serdecznie dziękuję :)

 • Wojtek

  Wow! W jaki sposób zostaną przekazane gadżety? Serce mi mówi, że powinienem otrzymać maila w tej sprawie, ale Rozum niczego takiego jeszcze nie zauważył… :-)

 • Robert

  To ja też dziękuję :-)

 • Serce i rozum wspaniały przykład jak przy pomocy przemyślanych spotów reklamowych ocieplić wizerunek dużej bezpłciowej marki. więcej o Sercu i Rozumie w moim wpisie http://wiszniewski.info/2011/03/16/serce-i-rozum-wzorowa-kampania-reklamowa-tp-s-a/ pozdrawiam

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę