Szukaj
Zamknij
Mobile

Konkurs Adobe – wygraj tablet Samsung Galaxy Tab!

Wraz z Adobe organizuję konkurs w którym do wygrania jest nowiutki tablet Samsung Galaxy Tab. Aby go wygrać trzeba trochę pogłówkować i odpowiedzieć z sensem na jedno pytanie…

A pytanie to brzmi: jakie najlepsze zastosowanie Flash widziałeś? Możesz wskazać aplikację, usługę czy urządzenie. Po prostu opisz w postaci komentarza pod tym wpisem od dziś do 12-go czerwca. Spośród propozycji wybiorę jedną i obdaruję szczęśliwac tabletem. Proste? Zatem udanych poszukiwań!

Przy okazji polecam serwis Mobiliusz.pl czyli bezpłatne szkolenia przygotowane przez ekspertów specjalizujących się w dziedzinach związanych z rozwiązaniami na urządzenia przenośne działające pod kontrolą Android, iOS i Blackberry Tablet OS.

Adobe Creative Suite 5.5 zawiera innowacyjne narzędzia do tworzenia aplikacji na platformach Flash, HTML5 i Mobile App oraz materiałów wideo i publikacji cyfrowych. Jeden z najważniejszych pakietów linii CS 5.5, szczególnie przydatny dla twórców mobilych rozwiązań to Creative Suite 5.5 Web Premium. Pakiet zawiera wiele nowatorskich narzędzi HTML5 i Adobe Flash, które umożliwiają tworzenie treści i aplikacji przeznaczonych niemal na każde urządzenie oraz osiąganie z nich przychodów.

Adobe CS 5.5 pozwala projektantom i programistom opracowywać aplikacje mobilne na różne platformy, w tym takie jak Android, BlackBerry Tablet OS i iOS, tworzyć materiały w języku HTML5 oraz wykorzystywać program Flash Player do dostarczania filmów wideo, gier i aplikacji RIA.

Regulamin konkursu:

* Organizatorem konkursu jest Artur Kurasiński
* Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca 2011 roku i trwa do 12 czerwca 2011 roku.
* Nagrodą w konkursie jest tablet Samsung Galaxy Tab 16GB
* Warunkiem udziału w konkursie jest zostawienie w komentarzach pod tym wpisem propozycji aplikacji który można byłoby przenieść przy pomocy narzędzi Adobe na inne urządzenia mobilne. Oceniana będzie oryginalność oraz merytoryczność opisu z uzasadnieniem.
* Każda osoba biorąca udział w konkursue można zgłaszać więcej niż jedną propozycję
* Zwycięzca wybrany zostanie i ogłoszony 13 czerwca 2011 roku poprzez Artura Kurasińskiego.
* Wykluczenia z konkursu : Artur Kurasiński, jego krewni, pracownicy i współpracownicy oraz pracownicy i współpracownicy firmy Adobe Polska.

 • Michal

  13 a nie 12.

 • Anonim

  Bardzo ciekawe – a jak jest napisane w regulaminie? 12 czy 13 czerwca?

 • Anonim

  Karolino – Przykro mi, ze Tobie jest przykro.

 • Michal

   Zwycięzca wybrany zostanie i ogłoszony 13 czerwca 2011 roku poprzez Artura Kurasińskiego.

 • Przecież dzisiaj jest 13.

  A, już widzę, wyniki ogłoszone były wczoraj:P

 • Michal

  I właśnie dlatego pytam się organizatora dlaczego rozwiązał konkurs dzień wcześniej (skoro widzę nawet komentarze konkursowe po ogłoszeniu, które nie zostały wzięte pod uwagę).

  I druga sprawa, warunek „Oceniana będzie oryginalność oraz merytoryczność opisu z uzasadnieniem”. Chyba się pokuszę o kontakt z Adobe Polska co sobie za jaja z ludzi robią do spółki z blogerem.

 • Anonim

  „Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca 2011 roku i trwa do 12 czerwca 2011 roku.”

 • Anonim

  Nie rozwiazal ale oglosil. Konkurs trwal do 12-go czerwca. Kazda propozycje odpowiedzi jaka padla wczoraj juz sie nie liczyla. Kontaktuj sie ze Adobe tylko zauwaz, ze to ja jestem autorem konkursu :)

 • Anonim

  Dokladnie tak.

 • Michal

  „Zwycięzca WYBRANY zostanie i OGŁOSZONY 13 czerwca 2011 (…)”. Które z powyższych jest niezrozumiałe? Poza tym wybór katalogu linków nie był zgodny z kryteriami.
  I tak, z chęcią Cię obsmaruję na swoim blogu a do Adobe właśnie piszę. Mam zamiar postawić twój blog jako przykład nierzetelności w sieci na zajęciach z moimi studentami.

  Rozumiem, że tablet miał pozostać w rodzinie, ale takie wałki to w latach 90’tych przechodziły drogi kolego.

 • Anonim

  Obsmaruj, mikrocelebryto – napisz, pokaz dowody z podsluchu i kwity :)) Tylko zerknij na pierwszy akapit „Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca 2011 roku i trwa do 12 czerwca 2011 roku.” :))

 • Michal

  Po 1. jest niepisana zasada, że jeśli się pisze, coś trwa do X dnia, to trwa do tego dnia do godz. 23:59. To chyba zresztą oczywiste.
  2. To może jeszcze uzasadnij wybór zwycięzcy. Ach, zapomniałem – przecież nie musisz, w końcu to Twój konkurs – nawet regulamin Cię nie obowiązuje.
  3. Spójrz na bloga Grześka Marczaka i naucz się gnojku (tak, mógłbym być Twoim ojcem) jak się robi sponsorowane wydarzenia w blogosferze.

 • Anonim

  plonk – i tak sie wpada na blacklistę. Lubie słowne utarczki ale     zadymiarzy i chamów wypraszam ze swojego przybytku.

 • Może i lubisz słowne utarczki, ale kompletnienie potrafisz dyskutować. W całości popieram Michała, przedstawiłkonkretne i mocne argumenty,na które nie potrafiłeś odpowiedzieć. Przemyśl jeszcze raz kwestię organizowania konkursów- może to dla Ciebie za duże wyzwanie…? Pozdrawiam, mimo wszystko.

 • Anonim

  Karolino – z zasady nierozmawiam z ludzmi, ktorzy mi ublizaja.Tyle w temacie. Co do konkursow – dziekuje faktycznie zastanowie sie czy warto rozdawac cos
  za free.

 • odpowiem w innej części

 • Hehe, to jest właśnie to, o czym mówiłam – nie umiesz odpowiadać na argumenty, odwracasz kota ogonem. Oceniając Twoją dyskusję z Michałem, miałam na myśli o ten fragment, zanim kolega się zdenerwował – ale Ty przywołujesz to, co Ci pasuje, mimo, że nie jest to na temat. To samo z konkursami – ja nie powiedziałam, że nie warto rozdawać „czegoś za free”. Zasugerowałam, że Ty się nie nadajesz do prowadzenia konkursów. Uczestniczyłam już w wielu z nich i kiedy są jasne zasady, a wyłanianie zwycięzców godzi się z wytycznymi, nie ma takich sytuacji, jak tutaj. Ale Ty i tak odpowiesz na to po swojemu;), byle wybrnąć, a jak…kto by na to zwracał uwagi – jak i z konkursami. 

 • Kanika

  No ostatni raz sprawdzone produkty Samsung i ich opinii-http://liveoncampus.com/wire/show/3054028

 • w samsngach jest najleprzy fash i kompach

 • The Vil

  http://www.flashzone.pl/
  przykłady zastosowań i jak uzyskać jakiś efekt przy pomocy FLASHa

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę