Szukaj
Zamknij
Konkurs

Konkurs! Wygraj 5 rocznych subskrypcji Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

office_365_konkurs_microsoft

Mam dla Was fajny konkurs z ciekawą nagrodą. Do wygrania jest pięć pełnych, rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych od firmy Microsoft…

Konkurs jest bardzo prosty: wypróbuj bezpłatną wersję próbną nowego Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych (wersję próbną pakietu możesz pobrać stąd) i bazując na swoim doświadczeniu wypisz pierwsze 3 powody, dla których warto jest mieć nowego Office’a.

Swoje komentarze należy wpisywać w komentarzach pod tym wpisem. Konkurs trwa od 11 do 25 kwietnia 2013.

Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem.

 • Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych Microsoft to bardzo przydatny program dzięki, któremu można między innymi zaplanować i zorganizować dzień. Przyda się to każdej kobiecie, która pracuje na etacie, wychowuje dzieci i prowadzi dom. One Note to perfekcyjny notatnik, który jest bardzo pomocny, gdy mamy tysiąc spraw na głowie. Ten program to także prostsze udostępnianie, co jest ważne szczególnie wtedy, gdy w domu jest więcej komputerów, co w dzisiejszych czasach często się zdarza. Umożliwia także przenoszenie plików pdf bezpośrednio na world i tworzenie szerokoekranowych prezentacji. Oryginalne oprogramowanie Microsoft jest najlepsze, dlatego warto mieć ten program.

 • Darek Sobik

  Warto posiadać Microsoft Office 365 ponieważ:
  – jest to standard (stety / niestety – wybierz odpowiednią wersję) w firmach, szkołach, a nawet domach. W przypadku bezpłatnych alternatyw często wysypuje się formatowanie dokumentów, więc nie masz wyboru,

  – jeśli często wymieniasz dokumenty z innymi pewnie wiesz, że ludzie nie potrafią zapisywać plików w otwartych formatach, lub nawet w ostateczności wyeksportować do pedeefa, więc również nie masz wyboru,
  – i ostatnie, dla mnie najważniejsze. Korzystając w domu z „łindowsa” i „maćka” wystarczy Ci jedna licencja. 365 możesz zainstalować na obydwu platformach.

 • Office365:
  1) pozwala mi na wykonywanie zadań tam gdzie chce i na czym chce.
  2) gwarantuje kompatybilność z materiałami przygotowanymi przez innych członków zespołu.
  3) dba o bezpieczeństwo i przechowywanie moich dokumentów więc mogę skupić się na ich treści.

 • Warto mieć „nowego” Office’a ponieważ:

  1) Jest cudowny dzięki niemu nie muszę martwić się czy zgrałem na pendrive’a tą prezentację/dokument itp. zawsze mam ją zapisaną i mogę ją otworzyć [Dzięki „Office na żądanie”] gdziekolwiek jestem [pod warunkiem, że jest tam internet].

  2)Posiada piękne wzory szablony itp., dzięki którym moje dokumenty stają się o niebo piękniejsze.

  3)W całym gospodarstwie domowym mogę mieć najnowszego Ofiice’a za jedną cenę. Nawet jeśli np. członek rodziny jest gdzieś daleko a potrzebuje materiałów mogę je zapisać na komputerze i on odbierze to na swoim smartfonie, moje dokumenty są automatycznie aktualizowane więc on zawsze będzie miał najnowszą wersję danego dokumentu.

  [Ma wszystko w jednym nie trzeba dodatkowo płacić za niepotrzebne nam programy które tylko zawalają kompa wystaczy nam Office 365, a płacimy za oryginalne oprogramowanie, które na pewno nam się przyda+20 GB na dysku SkyDrive i 60 minut SKYPE].

 • Dlaczego warto posiadać Office 365?

  Zawsze posiadam najnowszą wersję oprogramowania, gdyż Office 365 wyręcza mnie przy aktualizacji oprogramowania.

  Mogę wyrzucić do kosza płyty DVD/C, pendrivy, a nawet dyskietki. Za sprawą Office 365 mam 20GB przestrzeni w Sieci, dzięki której nie muszę się martwić o przenoszenie i kopiowanie niezbędnych dla mnie plików.

  Tworzę dokument na komputerze stacjonarnym, jednakże muszę wyjść. Chciałbym go dokończyć podczas podróży na laptopie lub tablecie. Nic prostszego, niezależnie od miejsca i sprzętu na jakim pracuję, wszystkie dokumenty są na wyciągnięcie ręki.

 • Tomasz Kita

  1. Wszystko na swoim miejscu- nowy bardziej intuicyjny interface, dzięki któremu wszystkie narzędzia są w zasięgu ręki a w zasadzie wzroku. Teraz rzadziej będziesz korzystał z pomocy…częściej ją będziesz uruchomiał przez przypadek :)

  2. Czas wyróżnić się nie tylko treścią ale i formą, więc jeśli twoje poprzednie dokumenty raczej nie przykuwały uwagi, czułeś, że Twoje CV lądowało w koszu a prezentacje wyglądały jak nekrologi to teraz możesz zabłysnąć całkowicie nową formą a innym wmówić, że zrobił to designer.

  3. Strzałki, kółka, rysowanie myszką, wstawianie zdjęć robienie screenów, zakreślanie, wstawianie tabel, załączników, a nawet nagrywanie swoich rozmów czy video komentarzy, albo wstawianie filmów…nie, to nie jest zbiór nowych 15 aplikacji SaaS ale One Note w wersji 2013 czyli odnowiony interaktywny notatnik, który możesz wykorzystywać każdego dnia. Tutaj możesz wkleić plan lekcji, nową dietę cud, porady znalezione w internecie i wszystko pozmieniać, dodawać, łączyć, ciąć w sposób prosty i łatwy. Znów odkryjesz w sobie dziecko i przypomnisz czasy jak miałeś olbrzymią kartkę papieru, kredki, flamastry, plastelinę, nożyczki, gazety, klej i mogłeś robić co ci się podoba.

 • Office 365:

  1. Mobilność (moge korzystać na Lumii 720)

  2. Synchronizacja ze skydrive (bezpieczenstwo ze nie strace plików przy formacie lub awarii komputera)

  3.Wystarczy jedna licencja i korzystasz na kilku komputerach

 • Kasiu – gratulacje! Wygrywasz jeden z pakietów rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

  Swoje dane (Imię, Nazwisko, Adres e­mail, pod który zostanie wysłana subskrypcja) wyśli na adres: wyprobuj_office@heureka.pl

  Jeszcze raz gratuluję! :)

 • Darku gratulacje! Wygrywasz jeden z pakietów rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

  Swoje dane (Imię, Nazwisko, Adres e­mail, pod który zostanie wysłana subskrypcja) wyśli na adres: wyprobuj_office@heureka.pl

  Jeszcze raz gratuluję! :)

 • Kamilu gratulacje! Wygrywasz jeden z pakietów rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

  Swoje dane (Imię, Nazwisko, Adres e­mail, pod który zostanie wysłana subskrypcja) wyśli na adres: wyprobuj_office@heureka.pl

  Jeszcze raz gratuluję! :)

 • Adrianie gratulacje! Wygrywasz jeden z pakietów rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

  Swoje dane (Imię, Nazwisko, Adres e­mail, pod który zostanie wysłana subskrypcja) wyśli na adres: wyprobuj_office@heureka.pl

  Jeszcze raz gratuluję! :)

 • Tomku gratulacje! Wygrywasz jeden z pakietów rocznych wersji pakietu Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych!

  Swoje dane (Imię, Nazwisko, Adres e­mail, pod który zostanie wysłana subskrypcja) wyśli na adres: wyprobuj_office@heureka.pl

  Jeszcze raz gratuluję! :)

 • Guest

  Dziękuję bardzo…

 • Darek Sobik

  Witam Cię Arturze. Bardzo Ci dziękuję za nagrodę. Mam jednak problem z kontaktem z Heureką. Od wczoraj, czyli od momentu przyznania nagrody piszę do nich i nie odpowiadają na e-maile. W regulaminie jest napisane, iż reklamacje będą rozpatrywane tylko do 30 czyli dzisiaj. Rodzi się pewna wątpliwość jak mogę złożyć reklamację skoro: 1. nie mam jeszcze nagrody, 2. nikt nie odpowiada, kiedy ją mogę otrzymać, 3. dzisiaj mija termin składania reklamacji.

 • Darku – jest długi weekend :)))))

 • Darek Sobik

  Arturze. Wiem o weekendzie i jestem bardzo spokojnym człowiekiem. Poważnie ;) Zwracam tylko nieśmiało uwagę na § 5 pkt.3 oraz § 8 pkt. 1 regulaminu, który organizator konkursu sam stworzył i świadomie bądź nie jest bliski ich niedotrzymania :) Pozdrawiam wszystkich, życzę pogodnego i miłego weekendu.

 • Dziękuję bardzo :-) mail wysłany :-) pozdrawiam

 • a ja wogóle nic nie dostałam ;-) czekam na maila ;-) pozdrawiam

 • Dzien dobry bo wlasnie wyslalem 30.04 e-maila i do tej pory nie otrzymałem tego kodu, czy to jakis blad prosilbym o wyslanie jeszcze raz :)

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę