Cebulowe wieści – gadżet od Sony!

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Próbka dowcipu którego w Polsce nie ma bo pokolenie fanów Monty Pythona i tłumaczeń by T. Beksiński (RIP) nie bierze już czynnego udziału w kształtowaniu gustów masowego odbiorcy nawet w mediach komercyjnych…

Obiecuje publicznie, ze jeśli któryś z polskich video portali czy stacji TV zbliży się choć trochę do poziomu poczucia humoru „The Onion” to gwarantuje, że wytatuuje sobie na czole jego logo lub co tam będzie chciał. A tymczasem obejrzyjcie dlaczego jesteśmy nadal sreptylion lat świetlnych za prawdziwą rozrywką.

I chrzanić, że z Ameryki – jest śmieszna. Mnie śmieszy a to najważniejsze! Kto w Polsce by się odważył użyć realnych marek w negatywnych kontekście żeby przy okazji obrzucić je stekiem obelżywych przekleństw? No kto?!

…a jeśli nie działa to tutaj klikaj!

…and remeber this motherfucking time vampire is avaible now!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę