Startup Challenge w Szczecinie

Artur Kurasiński
5 października 2009
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

netcamp startup challange

Na prośbę organizatorów odpowiadam na bratni zew i zamieszczam informację dotyczącą imprezy NetCamp wraz z konkursem Startup Challenge. Wygląda na to, że warto będzie odwiedzić Szczecin…

Zapraszamy młode innowacyjne firmy z branży IT z północno-zachodniej Polski do udziału w konkursie Startup Challenge, który pozwoli im pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce rozwoju:

* warsztacie z inwestorem
* szkoleniu z przygotowania biznesplanu
* indywidualnych konsultacjach

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp w połowie października. A sześć najlepszych zaprezentuje się przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

Wystarczy zgłosić już dziś swój projekt wypełniając formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentacjęi oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon