Startup Challenge w Szczecinie

netcamp startup challange

Na prośbę organizatorów odpowiadam na bratni zew i zamieszczam informację dotyczącą imprezy NetCamp wraz z konkursem Startup Challenge. Wygląda na to, że warto będzie odwiedzić Szczecin…

Zapraszamy młode innowacyjne firmy z branży IT z północno-zachodniej Polski do udziału w konkursie Startup Challenge, który pozwoli im pokazać swój startup światu i pomoże w znalezieniu inwestora. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w ścieżce rozwoju:

* warsztacie z inwestorem
* szkoleniu z przygotowania biznesplanu
* indywidualnych konsultacjach

Wybrane startupy wezmą udział w specjalnym spotkaniu branży internetowej Netcamp w połowie października. A sześć najlepszych zaprezentuje się przed inwestorami w finale konkursu podczas Forum Inwestycyjnego Amber 19 listopada 2009 r. Organizatorami konkursu są Netcamp i Polska Fundacja Przedsiębiorczości a partnerem Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

Zwycięzcy Startup Challenge otrzymają wsparcie Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Wezmą też udział w nowym programie dla startupów który pojawi się wkrótce na antenie TVP Info i Polskiego Radia.

Wystarczy zgłosić już dziś swój projekt wypełniając formularz rejestracyjny a następnie do 18 października przesłać prezentacjęi oraz biznesplan. Więcej informacji i rejestracja na stronie Startup Challenge

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę