TMT.Ventures’10 Warsaw

Artur Kurasiński
24 maja 2010
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

tmt warsaw 2010

28.maja 2010 zapraszam na konferencję TMT.Ventures’10 Warsaw, która odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie…

Będę miał przyjemność wraz z Michałem Faberem poprowadzić część spotkań, zadać panelistom pytania a gościom dać szansę na zdobycie informacji wprost ze źródła. Zapraszam szczególnie te osoby, które uważają, że model biznesowy ich startupów może być realizowany w oparciu o rynki zagraniczne. Impreza będzie obfitowała w doświadczonych i chętnych do podzielenia się wiedzą panelistów – ja ostrzę sobie zęby na występ Andrei Cockerton, która doradza przedsiębiorcom jak dobrze wypaść przed inwestorem.

Poniżej krótka informacja o samej imprezie a na dole link do agendy:

„Chcesz zaprezentować swój projekt inwestycyjny globalnym graczom, chcesz żeby dobrze ocenił go Billi Gates, albo Sir Richard Branson? Andrea Cockerton, trenerka prezentacji z Londynu pomoże Ci zrobić dobre wrażenie!

Chcesz dowiedzieć się „Jak to się robi w Kalifornii?” Zapytaj polskiej firmy Inteliwise, która z powodzeniem działa w Dolinie Krzemowej za pieniądze zebrane na rynku NewConnect!

Chcesz dowiedzieć się do kogo trafi 180 mln euro z Krajowego Funduszu Kapitałowego? Zapytaj Prezesa KFK. Jego dwa fundusze odpowiedzą na pytania dotyczące współpracy z KFK.

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać rosnącą konkurencję między inkubatorami oraz funduszami Venture Capital? A może zastanawiasz się czemu inkubatory 3.1 (na razie) nie inwestują pozyskanych z UE milionów?”

Zapraszamy na TMT.Ventures’10 Warsaw 28.maja 2010!

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszam tutaj – możecie zarezerwować online wejściówki. Będzie także możliwość oglądania całego eventu live za pomocą kamer TransmisjeOnline (dostęp płatny)

W związku z tym wydarzeniem mam do rozdania dwie wejściówki (każda o wartości 299 pln + VAT) – dostanie je te osoby, które w komentarzach pod tym wpisem opiszą najciekawszy ich zdaniem startup ostatniego roku (polski lub zagraniczny). Opis uzasadniający musi być dobry, klarowny i przekonywujący. Jeśli napiszesz „mi bardzo mi się podoba chatroulette” to na pewno nie licz na nagrodę :) Konkurs trwać będzie do czwartku (27-my maja) do godziny 18.00 – odbiór wejściówek następnego dnia na konferencji.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon