Inteligo partnerem Aula Polska

Artur Kurasiński
19 stycznia 2011
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

Z nowym rokiem kończymy sprawy z roku poprzedniego. Oficjalnie możemy ogłosić, że Aula Polska będzie wspierana przez Inteligo. Dla nas to ogromne wyróżnienie ale i i odpowiedzialność – szybko wyrośliśmy z „imprezy barcampowej” i chcemy aby Aula nie była kojarzona tylko z pizzą i czwartkowym maratonem mówców. Wsparcie Inteligo jest dla nas bardzo cenne…

Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się dziś tutaj a ja go kopiuję:

„Udało się! W 2011 roku partnerem Auli został Bank Inteligo, dzięki czemu możemy być pewni, że do grudnia nie zabraknie prelegentów, innowacji i pizzy. Tym z Was, którzy na Auli bywają od niedawna, przypominamy, że to jednak działa w dwie strony. Wy dostajecie wiedzę, pizzę i kuluary — możliwość kontaktów. W zamian potrzebujemy Waszego udziału — bo Aula to nie organizatorzy, tylko społeczność, która bierze w niej udział.

Waszym wkładem może być darowizna na rzecz Auli (rekomendowane ;)), propozycja pomocy w organizacji spotkań, pomoc merytoryczna, popularyzowanie inicjatywy. A już bezwzględnie KAŻDY powinien klikać w gwiazdki przy wystąpieniach i komentować je. Inaczej nie wiemy, co jest, a co nie jest fajne i potrzebne. Żeby móc to zrobić, trzeba się oczywiście zarejestrować, to chyba jednak nie jest nadmierny wysiłek, w zamian za to, co dostajecie. Zapraszamy na Aulę!”

PS. Wspominając ten post o Inteligo zastanawiam się co się musiało dziać w pokoju Prezesa kiedy podpisywał umowę :)

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon