Inteligo partnerem Aula Polska

Z nowym rokiem kończymy sprawy z roku poprzedniego. Oficjalnie możemy ogłosić, że Aula Polska będzie wspierana przez Inteligo. Dla nas to ogromne wyróżnienie ale i i odpowiedzialność – szybko wyrośliśmy z „imprezy barcampowej” i chcemy aby Aula nie była kojarzona tylko z pizzą i czwartkowym maratonem mówców. Wsparcie Inteligo jest dla nas bardzo cenne…

Oficjalny komunikat w tej sprawie pojawił się dziś tutaj a ja go kopiuję:

„Udało się! W 2011 roku partnerem Auli został Bank Inteligo, dzięki czemu możemy być pewni, że do grudnia nie zabraknie prelegentów, innowacji i pizzy. Tym z Was, którzy na Auli bywają od niedawna, przypominamy, że to jednak działa w dwie strony. Wy dostajecie wiedzę, pizzę i kuluary — możliwość kontaktów. W zamian potrzebujemy Waszego udziału — bo Aula to nie organizatorzy, tylko społeczność, która bierze w niej udział.

Waszym wkładem może być darowizna na rzecz Auli (rekomendowane ;)), propozycja pomocy w organizacji spotkań, pomoc merytoryczna, popularyzowanie inicjatywy. A już bezwzględnie KAŻDY powinien klikać w gwiazdki przy wystąpieniach i komentować je. Inaczej nie wiemy, co jest, a co nie jest fajne i potrzebne. Żeby móc to zrobić, trzeba się oczywiście zarejestrować, to chyba jednak nie jest nadmierny wysiłek, w zamian za to, co dostajecie. Zapraszamy na Aulę!”

PS. Wspominając ten post o Inteligo zastanawiam się co się musiało dziać w pokoju Prezesa kiedy podpisywał umowę :)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę