Startup Sauna powraca – zapisy do 17 lutego 2012!

Artur Kurasiński
10 lutego 2012
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

25 lutego odbędzie się finał drugiej polskiej edycji Startup Sauna – fińskiego akceleratora dla startupów pochodzących z krajów bałtyckich. Główną nagrodą w konkursie jest udział w intensywnym, 6-o tygodniowym programie szkoleniowym, odbywającym się w Helsinkach, a dla laureatów fińskiego finału, tygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej…

Czasu na zgłoszenia jest już niewiele, ponieważ zapisy trwają tylko do 17.02.2012. „Krew, pot i łzy obiecali nam na początku organizatorzy Sauny. Każdemu kto chce stworzyć odnoszącą sukcesy firmę polecam przeżycie tak intensywnych sześciu tygodni” – twierdzi zwycięzca pierwszej polskiej edycji Łukasz Łopociński z imgn.it – „Praca z doborowym zespołem specjalistów z różnych branż pomaga w nakreśleniu kierunku rozwoju firmy, na jakim rynku warto się rozwijać, jaki model biznesowy przyjąć.

Ta wiedza jest nieoceniona. Dla mnie osobiście było to rewelacyjne doświadczenie i bez zastanowienia wziąłbym udział w programie jeszcze raz”.

Startup Sauna stworzony został z myślą o startupach szukających inwestycji zalążkowych, zajmujących się różnymi dziedzinami, pod warunkiem, że mają potencjał do rozwoju na rynkach międzynarodowych. Do tej pory, program ukończyło 48 startupów, którym akcelerator pomógł uzbierać ponad 8 milionów Euro.

Organizatorem finału jest Polska Przedsiębiorcza oraz Business Link Warszawa. Głównym sponsorem jest PayPal Polska, a wydarzenie wspiera fundusz hardGamma Ventures.

Gośćmi specjalnymi finału będą:

• Paolo Borella, założyciel Boro Oy;
• Ramone Darabiha R&D Manager w Rovio;
• Pai Ilola, CEO Planetfity;
• Stefan Lideberg, Venture Partner w Condor.

Dodatkową nagrodą polskiego finału jest miesięczne członkowstwo w Business Link z nieograniczonym dostępem do powierzchni coworkingowej.

Zgłoszenia można wysyłać używając formularza umieszczonego tutaj

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon