Startup Sauna powraca – zapisy do 17 lutego 2012!

25 lutego odbędzie się finał drugiej polskiej edycji Startup Sauna – fińskiego akceleratora dla startupów pochodzących z krajów bałtyckich. Główną nagrodą w konkursie jest udział w intensywnym, 6-o tygodniowym programie szkoleniowym, odbywającym się w Helsinkach, a dla laureatów fińskiego finału, tygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej…

Czasu na zgłoszenia jest już niewiele, ponieważ zapisy trwają tylko do 17.02.2012. „Krew, pot i łzy obiecali nam na początku organizatorzy Sauny. Każdemu kto chce stworzyć odnoszącą sukcesy firmę polecam przeżycie tak intensywnych sześciu tygodni” – twierdzi zwycięzca pierwszej polskiej edycji Łukasz Łopociński z imgn.it – „Praca z doborowym zespołem specjalistów z różnych branż pomaga w nakreśleniu kierunku rozwoju firmy, na jakim rynku warto się rozwijać, jaki model biznesowy przyjąć.

Ta wiedza jest nieoceniona. Dla mnie osobiście było to rewelacyjne doświadczenie i bez zastanowienia wziąłbym udział w programie jeszcze raz”.

Startup Sauna stworzony został z myślą o startupach szukających inwestycji zalążkowych, zajmujących się różnymi dziedzinami, pod warunkiem, że mają potencjał do rozwoju na rynkach międzynarodowych. Do tej pory, program ukończyło 48 startupów, którym akcelerator pomógł uzbierać ponad 8 milionów Euro.

Organizatorem finału jest Polska Przedsiębiorcza oraz Business Link Warszawa. Głównym sponsorem jest PayPal Polska, a wydarzenie wspiera fundusz hardGamma Ventures.

Gośćmi specjalnymi finału będą:

• Paolo Borella, założyciel Boro Oy;
• Ramone Darabiha R&D Manager w Rovio;
• Pai Ilola, CEO Planetfity;
• Stefan Lideberg, Venture Partner w Condor.

Dodatkową nagrodą polskiego finału jest miesięczne członkowstwo w Business Link z nieograniczonym dostępem do powierzchni coworkingowej.

Zgłoszenia można wysyłać używając formularza umieszczonego tutaj

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę