Konferencja Polish IA Summit już w kwietniu po raz trzeci (oraz konkurs na wejściówki!)

Artur Kurasiński
13 kwietnia 2012
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

w dniach 18-20 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja Polish IA Summit. Jest to coroczny zlot specjalistów w dziedzinie Architektury Informacji, Interakcji Człowiek-Komputer oraz User Experience, dziedzinom poświęconym projektowaniu funkcjonalnych i użytecznych środowisk informatycznych…

Tegoroczna edycja wypełni aż trzy dni. Będzie to wyjątkowa okazja poszerzenia wiedzy poprzez uczestnictwo w warsztatach prowadzonych przez światowej klasy ekspertów – nowość tej edycji.

Podczas warsztatów dowiecie się o praktyce co-workingu w pracy projektowej, o tym dlaczego zaprojektowanie skutecznych formularzy internetowych jest tak istotne, jak zaprojektować spójny interfejs na wiele platform nie zapracowując się przy tym, jak stosować się do Guerilla Style, czy też jak uniknąć nieproduktywnego myślenia. Warsztaty te zostaną poprowadzone m.in. przez Briana Pagan’a (User Intelligence), Jeffa Parksa (członek zarządu The Information Architecture Institute), jak i naszych rodzimych projektantów Marcina Tredera (UX Pin) czy też Marcina Surosza (UseLab).

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na naszej oficjalnej stronie konferencji oraz na naszym fanpage’u

A teraz konkurs!

Mamy do rozdania wejściówki na warsztaty Marcina Tredera, Marcina Surosza, Jeffa Parksa oraz duetu Brian Pagan i Wouter Sluis-Thiescheffer (każda o wartości 500 PLN). Przekażemy je osobom, które udowodnią, że tematyka Architektury Informacji, a konkretniej Service Design / Cross Channel Design jest im bliska.

Zatem – wejściówki trafią w ręce tych trzech osób, które opiszą swoje najlepsze doświadczenie po stronie klienta/użytkownika, ale wychodzące poza kanał webowy. Kiedy ostatnio kupiłeś/kupiłaś coś i wszystko, od informacji, po proces płatności i dostawę było po Twojej myśli? Opowiedz nam o tym!

Bardzo prosimy o nie podawanie powszechnie znanych przykładów typu „unboxing my brand-new iMac”.

Swoje rozwiązania przesyłajcie do organizatorów: Katarzyny Grzebielec na adres k.grzebielec@polishiasummit.com lub do Mateusza Waligórskiego na adres m.waligorski@polishiasummit.com

Rozwiązanie konkursu we wtorek, 17 kwietnia!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon