Konkurs – do wygrania dwie wejściówki od Kredyt Bank na wykład Briana Tracy’ego!

Informacja prasowa: Kredyt Bank współorganizuje 11 kwietnia br. konferencję „Sztuka Zarządzania Sprzedażą”, którą poprowadzi Brian Tracy – jeden z najlepszych mówców na świecie. Tym samym Bank inauguruje czwarty cykl projektu Akademia Przedsiębiorcy, w trakcie którego odbędzie się 37 spotkań w całej Polsce…

„11 kwietnia rozpoczyna się IV edycja Akademii Przedsiębiorcy. Gościem specjalnym na inauguracyjnej konferencji będzie Brian Tracy – jeden z największych autorytetów biznesu. Tematem całodniowego spotkania będzie „Zarządzanie zmianą w czasie wyzwań”.

Brian Tracy, jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, po raz kolejny odwiedzi Polskę na specjalne zaproszenie Kredyt Banku. 11 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja dla ponad 1600 gości – obecnych i potencjalnych klientów Kredyt Banku.

Konferencja z udziałem Briana Tracy rozpoczyna czwarty już cykl Akademii Przedsiębiorcy. W tej edycji zaplanowano 37 spotkań na tematy związane z zarządzaniem personelem, zarządzaniem należnościami, ryzykiem rynkowym oraz nowoczesnym technologiom w biznesie.

Celem Kredyt Banku jest dostarczanie klientom niezbędnej wiedzy dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Bank chce w ten sposób być partnerem w realizacji założonych celów biznesowych.

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program poświęcony tematyce praktycznych metod budowania wartości firmy oraz podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. Od jesieni 2010 r., gdy program się rozpoczął, w spotkaniach udział wzięło ponad 8000 osób. Głównym Patronem Medialnym wydarzenia będzie „Gazeta Prawna”.”

A teraz konkurs. Jakie pytanie chciałbyś zadać (i w domyśle otrzymać na nie odpowiedź) gdybyś mógł porozmawiać osobiście z Brianem Tracy? Spośród najciekawszych (merytorycznych!) propozycji pozostawionych jako komentarze do tego wpisu wybiorę dwie osoby. Czas konkursu: do piątku (6-ty kwietnia) do godziny 23.59.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę