Szkolenia „Social Media Kreatywnie – programuj aplikacje i angażuj społeczności” – konkurs z wejściówkami!

Artur Kurasiński
14 kwietnia 2012
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Organizator: Agencja BlueBox Media

Nazwa szkolenia: „Social Media Kreatywnie – programuj aplikacje i angażuj społeczności”;

Miejsce: Katowice, Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, Sala Rady Wydziału (ul. Bankowa 11b);

Termin: 21 – 22 kwietnia 2012r.

Adresaci:

• Programiści,
• Studenci posiadający podstawową wiedzę z zakresu programowania w języku PHP.

Strona szkolenia: www.socialmediakreatywnie.pl

„Social Media Kreatywnie – programuj aplikacje i angażuj społeczności” to pierwsze w Polsce szkolenie programistyczne, pokazujące jak tworzyć aplikacje na potrzeby serwisu Facebook. Przybyłych nauczymy jak programować aplikacje, które skutecznie skupią uwagę internetowej społeczności, będąc tym samym idealnym wsparciem dla niejednej kampanii marketingowej.

Wiedza, jaką podczas 2 dni szkolenia przekaże uczestnikom Mateusz Mierzwiński, główny programista zespołu BlueBox Media, nie jest zawarta w programach kształcenia akademickiego, a programiści specjalizujący się w przestrzeni serwisu Facebook stanowią nieliczną grupę. Te pilotażowe warsztaty są zatem przeznaczone zarówno dla developerów, którzy nabyli już pewne doświadczenie w innych obszarach programowania, jak i dla studentów, chcących zwiększyć swoje szanse na rozpoczynanej właśnie ścieżce kariery.

Program szkolenia podzielony jest na 2 etapy. W pierwszym dniu jego uczestnicy poznają podstawy programowania aplikacji powiązanych z serwisem Facebook w języku PHP. Ich wiedza zostanie także wyrównana i usystematyzowana. Dzień kolejny pozwoli poznać już nieco bardziej zaawansowane aspekty programowania i doboru aplikacji do konkretnych działań komunikacyjnych. Ugruntuje także wiedzę zdobytą w trakcie warsztatów z dnia poprzedniego.

W szkoleniu jakie proponujemy stawiamy na działanie praktyczne. Tylko w ten sposób można bowiem prawdziwie przyswoić zdobywaną wiedzę .
Pierwszą edycję szkolenia postanowiliśmy uczcić wyjątkową ceną! Zawiera ona także wariant, stworzony specjalnie dla studentów oraz grup.
Szczegółowe informacje, przykłady realizacji konkretnych aplikacji oraz formularz zapisów dostępne są pod adresem: www.socialmediakreatywnie.pl.

***

BlueBox Media to agencja social media specjalizująca się w opracowywaniu i realizacji strategii obecności marek w mediach społecznościowych, takich jak blogi, serwisy mikroblogowe, czy popularne serwisy społecznościowe. Zespół BlueBox Media tworzy także wysokiej jakości, dedykowane aplikacje na strony w serwisie Facebook. W ramach swojej działalności agencja realizuje kompleksowe zlecenia dla Klientów własnych oraz jako podwykonawca na zlecenie innych agencji.

Do Klientów Agencji należą między innymi: Lee Cooper, NUK Polska, Simple Creative Products, SAR (Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej) oraz Carriwell Polska.

Informacje dodatkowe:
Ewelina Dziubińska
BlueBox Media
e-mail: ewelina@blueboxmedia.pl
tel.: 609 02 03 86

I na koniec obiecany konkurs – mam do rozdania dwie wejściówki (każda o wartości 900 złotych). Dostaną je dwie osoby, które w komentarzch pod tym wpisem wymienią najlepsze ich zdaniem akcje bazujące na wykorzystanie mediów społecznościowych. Ja wybiorę najfajniesze odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu w środę (18-tego kwietnia) o 23.59. Ważne: warsztaty oprócz Katowic odbywać się będą także w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Poznaniu (informacja o terminach już niebawem), a wygrane teraz wejściówki zwycięzcy będą mogli spożytkować na dowolnie wybrany przez siebie warsztat! Powodzenia!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon