Forum IAB 2012 już 23-24 maja w Warszawie!

Artur Kurasiński
18 maja 2012
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

Forum IAB należy do takiego rodzaju imprezy branżowej na której naprawdę spotyka się branża i naprawdę pojawiają się dyrektorzy marketingu. Forum IAB to także jedna z najlepszych przygotowanych i prowadzonych merytorycznie imprez w Polsce – nie pamiętam żeby na którejś edycji nudził się czy miał wrażenie, że prelegent marnuje swój i mój czas (a jestem wybredny)…

W tym roku gwiazdą będzie Bruce Dickinson znany zapewne wielbicielom Iron Maiden :) Panele i prezentacje pozostałych prelegentów powinni zadowolić najbardziej wybrednych – będzie rzeczowo, mięsiście, merytorycznie i na poziomie. Zresztą sami przejrzyjcie program konferencji – na pewno znajdziecie coś dla siebie.

„Nasze zamierzenie przy organizacji Forum IAB jest takie, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia wzbogacili się o dwie rzeczy: po pierwsze – mnóstwo wiedzy oraz inspiracji dostarczonej przez prelegentów i po drugie – kontakty biznesowe. Jestem przekonana, że uda nam się połączyć te dwa żywioły” mówi Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska.

I to dobrze podsumowuje Forum IAB – na tej imprezie zdobywa się kontakty i dowiaduje ciekawych rzeczy. Bilet na Forum IAB to dobrze wydane pieniądze!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon