Forum IAB 2012 już 23-24 maja w Warszawie!

Forum IAB należy do takiego rodzaju imprezy branżowej na której naprawdę spotyka się branża i naprawdę pojawiają się dyrektorzy marketingu. Forum IAB to także jedna z najlepszych przygotowanych i prowadzonych merytorycznie imprez w Polsce – nie pamiętam żeby na którejś edycji nudził się czy miał wrażenie, że prelegent marnuje swój i mój czas (a jestem wybredny)…

W tym roku gwiazdą będzie Bruce Dickinson znany zapewne wielbicielom Iron Maiden :) Panele i prezentacje pozostałych prelegentów powinni zadowolić najbardziej wybrednych – będzie rzeczowo, mięsiście, merytorycznie i na poziomie. Zresztą sami przejrzyjcie program konferencji – na pewno znajdziecie coś dla siebie.

„Nasze zamierzenie przy organizacji Forum IAB jest takie, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia wzbogacili się o dwie rzeczy: po pierwsze – mnóstwo wiedzy oraz inspiracji dostarczonej przez prelegentów i po drugie – kontakty biznesowe. Jestem przekonana, że uda nam się połączyć te dwa żywioły” mówi Patrycja Sass-Staniszewska, dyrektor biura IAB Polska.

I to dobrze podsumowuje Forum IAB – na tej imprezie zdobywa się kontakty i dowiaduje ciekawych rzeczy. Bilet na Forum IAB to dobrze wydane pieniądze!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę