Zadaj pytanie Stevenowi Allisonowi z Adobe i zgarnij wejściówkę na Filmteractive Festival (20-21 września)!

Być może do tej pory umykała Wam bardzo fajna impreza pod nazwą Filmteractive Festival organizowana w Łodzi. To błąd, który trzeba szybko naprawić. Zobaczcie co się będzie działo i kto tam się pojawi z prelekcją. A jeśli się zdecydujecie to mam dla Was wejściówki!…

W tym roku na FF będziecie mogli zobaczyć Stevena Allisona z Adobe (w której to firmie pełni rolę specjalisty od wideo). Konkurs jest związany z osobą Stevena – wymyśl i wpisz w komentarzu pod tym wpisem pytanie jakie byś chciał zadać Stevenowi. Nagrodą jest wejściówka na FF. Konkurs organizowany przez sponsora festiwalu Adobe.

Druga wejściówka trafi w ręce osoby, która również pod tym wpisem napisze, którego z produktów Adobe używa i dlaczego. Najlepszy wpis będzie premiowany właśnie wejściówką na FF.

Rozwiązanie obu konkursów we wtorek 18-go września o godzinie 20.00. Do dzieła!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę