#e-biznes festiwal 2012: od 13 do 15 listopada Kraków zostaje stolicą pasjonatów nowych technologii i branżowych ekspertów.

Artur Kurasiński
7 listopada 2012
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

Informacja prasowa: interesujesz się marketingiem? Tworzysz aplikacje mobilne? Chcesz dowiedzieć się jak założyć firmę i odnieść sukces w sieci? Masz pomysł na startup? Nie może Cię zabraknąć na II edycji bezpłatnej konferencji #e-biznes festiwal

Od 13 do 15 listopada Kraków znów stanie się centrum pasjonatów nowych technologii i branżowych ekspertów.

Tegoroczny #e-biznes festiwal to przede wszystkim warsztaty i prelekcje w ramach trzech bloków tematycznych. Nowe rozwiązania mobilne i ciekawe aplikacje to w skrócie tematyka ‘mobile day’. Pasjonaci marketingu, PR-owcy oraz osoby zainteresowane SEO i SEM mogą liczyć na pokaźną dawkę wiedzy podczas spotkań w ramach bloku ‘marketing day’.

Przyszli i obecni przedsiębiorcy internetowi, a w szczególności osoby zajmujące się sklepami internetowymi z pewnością odnajdą się w trzecim bloku tematycznym ‘business day’.

Oprócz przygotowania wielu atrakcji takich, jak panel ekspercki czy barcamp, w tym roku pomyślano również o początkujących startupowcach. Masz pomysł na serwis czy aplikację? Pracujesz nad swoim projektem?

Chcesz poznać świetnych ludzi i razem z nimi podbić Internet? Zapraszamy do ścieżki eksperckiej Startup Challenge. Otrzymasz warunki i miejsce do wprowadzenia nawet najbardziej oryginalnego produktu w życie, a do tego stały mentoring ze strony praktyków z branży oraz możliwość zdobycia kapitału finansowego na swój pomysł w ramach programu Upriser Team.

Zapisy na poszczególne wydarzenia festiwalu ruszą już 5 listopada. Harmonogram oraz prelegentów tegorocznej edycji możesz poznać już teraz na stronie www.e-festiwal.net oraz na profilu na Facebooku.

W tym roku uczestników zaszczycą swoją obecnością m.in.: Rafał Brzoska (Prezes Integer), Marek Kapturkiewicz (Współtwórca i COO Innovation Nest), Jakub Krzych (Współzałożyciel i lider projektu Estimote), Konrad Latkowski (Współtwórca systemu Manubia.pl), Kalina Pieciun (Dyrektor Działu Marketingu nazwa.pl), Bartłomiej Pucek (Właściciel geeknroll.net, ex-Head of Mobile w Grupie o2), Marek Rusiecki (Prezes Zarządu Xevin Investments), Michał Sadowski (Prezes zarządu Brand24), Paweł Sala (Dyrektor zarządzający Freshmail), Paweł Sołyga (Założyciel Tooploox, współzałożyciel NUI Group), Marcin Zaremba (Head of Business LoveMobile, Grupa o2) oraz wielu innych.

Patronat honorowy nad #e-biznes festiwal 2012 objął Prezydent Miasta Krakowa, Business Centre Club oraz Rektorzy krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Politechniki Krakowskiej.

3 dni prelekcji, warsztatów, networkingu i integracji. 13-15 listopada czekamy na Ciebie w Auditorium Maximum w Krakowie. Weź udział w konferencji, na której rodzą się idee!”

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon