e-commerce

Star E-commerce czyli kurs wideo dla osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat e-commerce

Start E-commerce kurs wideo

W Poznaniu rozpoczęły się IV Targi eHandlu a ja wraz z Divante.pl z tej okazji chciałbym zaprosić Was do kolejnego projektu szkoleniowego. Mowa o „Start E-commerce” czyli o kursie e-commerce złożonym z materiałów wideo skierowanym do osób, które chcą zapoznać się, pogłębić czy po prostu zacząć swoją przygodę z e-commerce…

kurs wideo start e-commerce

W atrakcyjnej cenie (199 zł brutto) otrzymasz dostęp do kilkunastogodzinnej bazy materiałów szkoleniowych w postaci video. W programie m.in.: strategia, e-marketing, technologia, prawo, finanse i logistyka i wiele innych.

W nagraniach wzięli udział praktycy z między innymi takich firm jak: Socializer, Brand24, Nokaut, Trusted Shops, RR Donnelley, Quartic, Artefakt czy Cursor.

kurs wideo start e-commerce

Dzięki masowej dystrybucji szkolenia w formie VOD udało nam się przekonać jego autorów do bardzo niskiej ceny. To szkolenie gdzie indziej kosztowałoby kilka tysięcy złotych nie licząc kosztów dojazdów, noclegów itd. Nie bądź niemądry i kup już dzisiaj wiedzę którą nasi ekspeci zdobywali latami.

UWAGA! Dla czytenilnów AK74 specjalna zniżka – jeśli jesteś zainteresowany wykupieniem dostępu do kursu dla siebie albo większej grupy osób z Twojej firmy czy startupu to kliknij w ten link , dokończ płatność – otrzymasz 20% zniżki!

Więcej o kursie dowiecie się na tej stronie

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę