Internet 2K13: starcie weteranów branży

Artur Kurasiński
9 czerwca 2013
Ten artykuł przeczytasz w 3 minut

tomasz_kammel_internet2k13

Tekst sponsorowany. Święto Branży Internetu. Uważasz, że na tradycyjnych konferencjach widziałeś już wszystko? Zapraszamy na 2K13. Włożymy kij w mrowisko…

Konferencja składać się będzie z dwóch części: merytorycznej oraz uroczystej gali wieczorowej.
W tym roku w merytorycznej części konferencji zaprezentujemy zupełnie nową, innowacyjną formułę programową – cztery potężne, multimedialne debaty z udziałem czołowych weteranów branży, którzy nie boją się mieć własnego zdania. Podczas bogatych, merytorycznych punktów programu będziemy szukać odpowiedzi na szczególnie drażliwe kwestie:

* Dlaczego nakłady na reklamę w internecie zapewniają oglądalność, a te w TV zwiększają sprzedaż?
* Czy da się zbadać realny wpływ social mediów na sprzedaż?
* Czy w eCommerce da się obecnie konkurować czymkolwiek poza ceną?
* Czy kampanie mobilne mają sens w przypadku Twojej firmy?
* … i wiele innych – szczegóły programu na stronie 2K13.pl

2k13-1

Poznacie najbardziej kontrowersyjne i często przeciwstawne opinie profesjonalistów. Formuła debaty kładzie kres monologom prowadzonym pod z góry założoną tezę, jakie znamy z klasycznych konferencji. Chcemy dać Wam wiedzę, której nie uda się wydobyć inaczej, jak tylko w ogniu dyskusji ludzi o zupełnie różnych wizjach, z różnych stron barykady. Naszych panelistów łączy z pewnością jedno – zaangażowanie w to, co robią. Chcesz zadać pytanie w nurtującej Cię od dawna kwestii? Boisz się zapytać? Zapewnimy możliwość zadawania ekspertom pytań tak jawnie, jak i anonimowo.

2k13-2

Uroczysta Gala Wieczorowa to druga część konferencji Internet 2K13. Punktem wieczoru będzie wyłonienie Człowieka oraz Firmy Roku Polskiego Internetu. Zagłosuj na nominowanych do tytułu Człowieka i Firmy Polskiego Internetu!

Galę uświetni występ spektakularnego kabaretu Limo. Poczęstunek oraz kameralna atmosfera Gali Wieczorowej będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w środowisku.

2k13-3

Na Galę zapraszamy z osobą towarzyszącą. Konferencja odbędzie się dnia 26 czerwca 2013 roku w Teatrze Capitol w Warszawie. Wygraj wejściówkę wartą ponad 1800 złotych! Wypełnij naszą ankietę.

Na 2K13 serdecznie zapraszają:

Tomasz Kammel i Maciej Kossowski – znany prezenter wespół z członkiem zarządu Grupy Onet
Jakub Pruszyński – właściciel popularnego bloga Pijaru Koksu
Kabaret Limo – zawsze w humorze. Zapewni moc wrażeń w trakcie Gali Wieczorowej
Andrzej Garapich – prezes Polskich Badań Internetu
Michał Brański – członek zarządu Grupy O2
Grzegorz Kiszluk– redaktor naczelny magazynu BRIEF
Artur Zawadzki – wiceprezes zarządu Gemius, założyciel agencji Spicy Mobile

Zobacz też przykład, jak Tomasz Kammel prezentuje nominowanych nominowanych do tytułu Człowieka i Firmy Roku Polskiego Internetu: Julia Kuczyńska, siepomaga.pl, PKO BP – IKO, Yuri Drabent, Robert M, Tomasz Lis, Intel, więcej na internet2K13.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon