Zmień lokalny biznes w globalny sukces z IBM SmartCamp

ibm_smartcamp_warsaw_2013

Firma IBM rozpoczęła rejestrację do polskiej edycji spotkań IBM SmartCamp, będącej częścią międzynarodowego programu IBM Global Entrepreneur. W jego ramach firma zapewnia pomoc przedsiębiorcom wchodzącym na rynek, oferując wsparcie w obszarach rozwoju produktów, doradztwa technicznego i biznesowego oraz promocji.

Program wpisuje się w ideę budowania „Mądrzejszego Świata” IBM polegającą na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa publicznego, transportu czy funkcjonowania administracji.

Polska edycja IBM SmartCamp odbędzie się w Warszawie 1 października 2013 roku. Wydarzenie będzie okazją dla założycieli firm dopiero wchodzących na rynek do wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży, rozmów z ekspertami IBM, mentorami biznesowymi, prawnikami oraz inwestorami z funduszów Venture Capital.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również najlepsze spośród firm zgłoszonych do programu.

Do udziału w nim mogą aplikować wszystkie przedsiębiorstwa, które pozostają własnością prywatną, istnieją na rynku nie dłużej niż pięć lat i dostarczają produkty oraz usługi oparte na nowych technologiach – zwłaszcza te, które wpisują się w ideę „Mądrzejszego Świata”.

Spotkania SmartCamp to część programu IBM Global Enterpreneur, w ramach którego stawiające na rynku pierwsze kroki przedsiębiorstwa mogą stać się partnerami biznesowymi i mogą korzystać z rozwiązań IBM. Wszyscy uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do oprogramowania analitycznego, w tym między innymi programów Lotus, Rational, Tivoli czy WebSphere oraz możliwość korzystania z platformy chmurowej IBM SmartCloud Enterprise.

Przedsiębiorcom zostanie również przydzielony dedykowany zespół ekspertów, który będzie służył pomocą i nadzorował rozwój projektu biznesowego. Uczestnicy mogą liczyć także na wsparcie w prowadzeniu działań promocyjnych.

Lista firm, których przedstawiciele będą mentorami:

MCI
Hard Gamma Ventures
IBM
Urbancode
Wierzbowski Eversheds Sp.k.
Aula Polska

IBM SmartCamp to unikalna okazja do nawiązania kontaktów z liderami różnorodnych branż, pozyskania wiedzy umożliwiającej szybszy i bardziej efektywny rozwój.

Zarejestruj się na warszawskie spotkanie IBM SmartCamp poprzez wypełnienie aplikacji w języku angielskim.

Opisz swój biznes, a to może właśnie Ty zostaniesz wybrany do udziału w IBM SmartCamp. Przekonaj się, jak IBM pomoże Twojej firmie rozwinąć skrzydła.

Takiej okazji nie można przegapić!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę