Zapraszamy na III edycję Mobile Trends Conference & Awards w styczniu 2014

Artur Kurasiński
28 października 2013
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

mobile_trends_conference_ak74_blog

Blog AK74.pl jest patronem medialnym MTC 2014 i z przyjemnością publikuje zaproszenie od organizatorów konferencji:

„Już po raz trzeci pragniemy zaprosić Państwa do pięknego Krakowa na największą w Polsce konferencję dotyczącą mobilnych technik i technologii – Mobile Trends Conference. Dwa dni wypełnione ogromną dawką wiedzy, inspiracji oraz networkingu już 16 i 17 stycznia 2014! Organizatorzy planują łącznie w tym roku ugościć około 700 osób z Polski i z Europy!

Powszechność urządzeń mobilnych stała się faktem. Już ponad 25% Polaków korzysta ze smartfonów, a odsetek ten stale rośnie. Stwarza to niedostępne wcześniej szanse promocji, jak również możliwości interakcji pomiędzy marką a konsumentem na niespotykaną dotąd skalę. Celem Mobile Trends Conference jest ukazanie aktualnej sytuacji na Polskim oraz globalnym rynku, a także przedstawienie najbardziej nowatorskich form wykorzystywania urządzeń mobilnych.

Dwudniowa formuła poprzedniej edycji pozostaje bez zmian. Każdego dnia odbędzie się około 10 prelekcji, każda po 30 minut, co daje 10 godzin czystej wiedzy o najświeższych na ryku trendach. Prelegentami będą najwyższej klasy specjaliści z Polski i ze Świata, a wszystkie prelekcje tłumaczone będą na język angielski.

Rozpoczynamy tradycyjnie od „Business Day” (16 stycznia), podczas którego specjaliści z branży mobile opowiedzą o najnowszych formach i zastosowaniach szeroko pojętego marketingu mobilnego, włączając m-commerce, m-learning, płatności mobilne czy mobile advertising. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie firm, marketingowcy, agencje reklamowe, agencje interaktywne, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Dzień drugi – „Development day” (17 stycznia) zainteresuje przede wszystkim programistów i specjalistów z branży IT. Podczas prelekcji poruszone będę techniczne aspekty tworzenia stron mobilnych oraz aplikacji przeznaczonych na najpopularniejsze systemy (Android, iOS, Windows Phone).

Po pierwszym dniu, tradycyjnie odbędzie się gala rozdania nagród Mobile Trends Awards. Będziemy wręczać statuetki za najlepsze realizacje z roku 2013 oraz dla firm propagujących mobilne rozwiązania. Zgłoszenia będzie można nadsyłać od 4 listopada do 2 grudnia. Zwycięzców wyłoni kapituła konkursowa oraz internauci.

Na zakończenie pierwszego dnia zaprosimy wszystkich na imprezę integracyjno – networkingową. Foyer Hotelu Park Inn, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, jest do tego celu doskonałym miejscem.

Zapisy: 2014.MobileTrends.pl/Zapisy
Więcej informacji: 2014.MobileTrends.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon