Rusza School of New Media, szkoła nowych mediów.

Artur Kurasiński
26 lutego 2014
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

school_of_new_media_ak74_blog

Prawie 40 kursów, ponad 30 prowadzących i elastyczny model uczestnictwa w zajęciach. Wszystko na temat działań marketingowych w nowych mediach. Kursy startują już w marcu 2014…

School of New Media to szkoła skupiająca się na marketingu w internecie, z dużym naciskiem na media społecznościowe. Ambicją jej twórców, Anny Mościckiej-Miodek, Dawida Pachy oraz Michała Sławińskiego, jest stworzenie bogatej oferty kursów, przybliżających osobom w różnym momencie swojego rozwoju zawodowego marketing internetowy.

– W dzisiejszej, bardzo szybko zmieniającej się rzeczywistości, liczy się nie tylko doskonała znajomość narzędzi marketingu internetowego, ale i korzystanie z doświadczeń praktyków. Nauczyć się tego, jak działa np. Facebook można stosunkowo szybko. Znacznie trudniej jest nie popełniać błędów, nie wpadać w różne pułapki i naprawdę efektywnie wykorzystywać posiadane zasoby.
Podstawą do tego jest doświadczenie, w SONM zaprosiliśmy praktyków do tego, aby podzielili się nim z kursantami
– mówi Michał Sławiński, związany z agencją The Digitals, twórca Czwartków Social Media, cyklicznych spotkań ekspertów z zakresu mediów społecznościowych.

School of New Media rozpoczyna swoją działalność w Warszawie, zajęcia odbywać będą się w siedzibie Agory w weekendy, w podziale na bloki poranne oraz popołudniowe. Gazeta.pl jest głównym partnerem szkoły.

Wśród wykładowców School of New Media znajdują się osoby takie jak Michał Sadowski, CEO Brand24, dr Albert Hupa, CEO IRCenter, dr Anna Miotk, autorka książek o social media i PR. Są także blogerzy oraz osoby zajmujące się nowymi mediami za granicą, m.in. Senior Community Manager w AVAST Software Julia Szymańska czy konsultantka, coach i blogerka Sylwia Presley, pracująca w Wielkiej Brytanii, a także Kuba Jankowski, współtwórca i prowadzący programu MaturaToBzdura, a obecnie opiekun partnerów w AIA, sieci partnerskiej YouTube.

Wszystkie kursy są podzielone na część teoretyczną oraz część praktyczną, podczas której pod okiem prowadzących uczestnicy będą sprawdzać swoją wiedzę na przykładach.
Więcej informacji znajduje się na stronie szkoły, pod adresem schoolofnewmedia.pl oraz na Facebooku.

Kontakt:
Michał Sławiński
michal@sonm.pl
tel. 516 025 77

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon