WORLD IA DAY WARSAW 15 lutego 2014 w Warszawie

Artur Kurasiński
7 lutego 2014
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

WORLD IA_blog_ak74_warsaw_2014

Już 15 lutego 2014 w siedzibie warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej odbędą się obchody Światowego Dnia Architektury Informacji – World Information Architecture Day.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie Architektura Informacji w Służbie Poprawy Jakości Życia. Warszawa już drugi rok z rzędu będzie gościła najwybitniejszych polskich specjalistów związanych z branżą architektury informacji i User Experience.

World IA Day to cykliczna darmowa impreza organizowana pod auspicjami Information Architecture Institute. Ideą wydarzenia jest edukowanie i integracja środowiska architektury informacji, user experience czy HCI. Wydarzenie kierowane jest głównie do środowiska akademickiego, studentów, ale też specjalistów zajmujących się projektowaniem i wszystkich pasjonatów zagadnienia IA.

W tym roku odbędzie się tego samego dnia w aż 24 miastach z 14 krajów na 6 kontynentach. Modyfikacji w porównaniu do zeszłego roku ulegnie formuła, która zawierać będzie 3 warsztaty oraz 12 prezentacji, w tym wystąpienie przedstawicieli Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Migam.pl.

Rejestracja na World IA Day Warsaw 2014 odbędzie się w trzech etapach, których dokładne daty wraz z listą prelegentów i prowadzących warsztaty, podane zostaną już wkrótce na stronie warszawskiego wydarzenia www.worldiaday.pl

W ubiegłorocznym wydarzeniu udział wzięło 250 uczestników, a zainteresowanie było tak duże, że wejściówki rozeszły się w jedyne 90 minut. Prelekcje zostały przeprowadzone przez 11 czołowych postaci i praktyków UX.

Głównymi sponsorami World IA Day w Polsce są firma UseLab oraz UX Poland.

Informacji udziela:

Anna Świniarska
PR & Marketing Manager
Telefon: +48 535 725 121
Email: anna.swiniarska@uselab.pl

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon