Aulery

Znamy finalistów konkursu Aulery 2014!

aulery_2014_ak74_blog

Jak co roku w maju odbędzie się finał konkursu Aulery, który ma wyłonić najlepsze polskie startupy. W tym roku gala Aulerów odbędzie się podczas konferencji WARP 14-go maja w Warszawie…

Tak wygląda lista finalistów konkursu Aulery 2014:

1. Automater
2. Sheepla
3. Legimi
4. Fun in Design
5. Wspieram.to
6. Edustation
7. CupSell
8. Turbo Tłumaczenia
9. Moiseum
10. LAUNCH
11. Walutomat
12. LiveSpace
13. Mustache.pl
14. Omni3D
15. Landingi
16. Attensee
17. Fakturowania
18. Wizyta.pl
19. Kwit.pl
20. Lingly
21. Kinetise
22. QuantumLab
23. World Dating Company
24. Box Of Ads
25. CTAdventure
26. MySpiroo
27. SALESManago
28. Shoplo
29. Motoraporter
30. Billon

Tych 30 najlepszych polskich startupów będzie rywalizowało o statuetkę Aulera. Zwycięzców poznamy podczas gali 14-go maja podczas konferencji WARP.

W czasie WARP wśród prelegentów będzie można posłuchać między innymi: Pawła Chudzinskiego (Point Nine Capital), Benjamina Mateeva (6Wunderkinder), Lecha Kaniuka (PizzaPortal.pl), Jonasa Piela (Avuba), Nikolasa Woishnik (Tech Open Air Berlin Festival), Krzysztofa Urbana (mytaxi), Jakuba Probolę (T-mobile), Danielę Schiffer (Changers.com), Jarka Potiuka (Polidea) oraz Marcina Szałka (DaWanda).

Całość programy i wystąpień znajduje się tutaj >>

Wstęp na obie konferencje jest płatny i możliwy za pomocą wykupienia wspólnego biletu w cenie 300 złotych

Bilety można nabyć tutaj >>

Wszystkim uczestnikom a finalistom w szczególności bardzo serdecznie gratulujemy i do zobaczenia na gali Aulerów!:)

***
AULERY są nagrodami przyznawanymi cyklicznie od 2009 roku. Aulery to coroczne wyróżnienia dla młodych firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Statuetki są przyznawane przez międzynarodowe jury złożone z praktyków i inwestorów.

Aulery są nagrodami stworzonymi przez Aulę Polską – najstarszą aktywną inicjatywą barcampową w Polsce. Aulery to wyróżnienia przyznawane podczas gali, która w tym roku odbędzie 14 maja w Warszawie w Centrum Konferencyjne Muranów.

***
AULA POLSKA promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej w Polsce od 2007 roku. Jej twórcy wierzą w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspierają aktywnie ich rozwój. Wyznają zasadę, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń.

Na spotkaniach Auli prezentowane są młode polskie firmy, praktycy i rozwiązania konkretnych problemów. Zapraszani są też specjaliści z różnych dziedzin, prezesi spółek medialnych i osoby będące autorytetami biznesowymi. Po części oficjalnej zawsze słuchacze są zapraszani na poczęstunek podczas którego mogą rozmawiać ze sobą oraz wymieniać uwagi z zaproszonymi mówcami.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę