O BLOGU

artur_kurasiński_ak74_blog

Cześć! Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. W pierwotnym zamierzeniu to miało być miejsce w którym piszę tylko o technologiach ale jak głosi wspaniały cytat „natury nie oszukasz”. Oprócz technologii, innowacjach i wpływie techniki na nasze życie. Mówię to co sądzę, staram się żeby moje stanowisko i opinie były jasne.

Na co dzień szefuję MUSE. Jestem współtwórcą cyklu spotkań dla przedsiębiorców Aula Polska oraz konkursu Aulery. Nagrywa wywiady z ludźmi, którzy mnie fascynują „Seria z AK74”. Czasami udzielam się jako mentor i doradca na konkursach startupowych a czasami sam występuję i prowadzę różne konferencje.

Publikuję również w innych miejscach: LinkedIn.com czy Facebooku lub Twitterze

Jeśli chcesz chętnie poprowadzę Twoją konferencję, przeszkolę Twoich pracowników z zakresu nowych technologii, startupów i innowacji. Propozycje kieruj do mojego agenta

A jeśli chcesz się skontaktować ze mną to kliknij i wyślij maila

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę