Lewiatan Business Angels – od Web 2.0 do zysków

spotkanie lba 10 stycznia 2007

10 stycznia będę miał przyjemność na konferencji „Lewiatan Business Angels – od Web 2.0 do zysków” zaprezentować Enterplay oraz nasz produkt platformy telewizji internetowej Tiver.pl. W prezentacji weźmie udział mój wspólnik Adam Warzyszyński, który opowie o Szorty.pl.

Mam nadzieję, że spotkanie będzie owocne – liczę szczególnie na towarzystwo potencjalnych Business Aniołów. Z tego co wiem pojawi się całkiem liczna gromada ludzi i podmiotów, które chcą się przechrzcić na religię „web2.0” – zobaczymy ilu z nich zrezygnuje po tym spotkaniu :)

Pojawi się też osoba z MCI (Maciej Kowalczyk) dzięki której może dowiem się jak MCI i Web2 Sp. z o.o. planują podbój polskiego Internetu. Trendomierz usechł chyba dawno, do Biznes.net po zalożeniu konta w GoldenLine i LinkedIn nie mam ochoty się zapisywać. Pierwotna działalność M.Fabera – Biznesnet.pl lepiej radzi sobie w organizacji imprez niż prowadzeniu serwisu informacyjnego (uwaga Rafał – faktycznie obecnie organizowanie konferencji zostało 'wyrzucone' na zewnątrz.).

Korzystając ze wielu newsletterów i feedów stwierdzam, że merytorycznie Biznesnet.pl jest na szarym końcu serwisów informacyjnych w polskiej sieci.

Kasa z MCI pójdzie więc na uzdrowienie i lifting Trendomierza i Biznes.net. Trzymam kciuki, ale nie wierzę akurat w sukces tych projektów…

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!