Nowa inicjatywa – Yulbiz

KOM restauracja - Yulbiz 17 kwietnia o godz. 19.00

W przyszły wtorek 17 lipca 2007 r., o godz. 19.00, odbędzie się pierwsze spotkanie Yulbiz Warszawa, nieformalnego klubu blogerów, dziennikarzy i przedsiębiorców nowej ekonomii. Miejsce spotkania: warszawska restauracji KOM na ul. Zielnej 37 (jej właścicielami są Kai Schoenhals i Katarzyna Figura)…

Celem Yulbiz jest umożliwić spotkanie ludziom mającym podobne pasje i zainteresowania jak blogi, wiki, nowe technologie, komunikacja, internet czy biznes internetowy. Dzięki Yulbiz jedni znaleźli nowa pasje, inni nowy pomysł na biznes, inni otworzyli nowe firmy, inni wreszcie zaczęli blogować.

Yulbiz stworzył w 2006 roku w Quebec kanadyjski przedsiębiorca, konsultant ds. marketingu internetowego i bloger, Michel Leblanc. Yulbiz istnieje też w Paryżu i Brukseli, a w najbliższych miesiącach powstanie w Barcelonie i Nowym Jorku.

Yulbiz ma swoją grupę w serwisie społecznościowym Facebook.

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SPOTKANIE. Uwaga, na pierwszym spotkaniu wszyscy płacą za konsumpcje, późniejsze spotkania będą sponsorowane.

Krzysztof Urbanowicz”

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!