Wybiegamy w przyszłość – 13 Aula

wisla

Szanowni Auliści

Z przyjemnością uczestniczyłem w czterech z dotychczasowych pięciu Aul. Z obliczeń wypada, że 18 października odbędzie się trzynasta Aula. Aby odwrócić pecha, zapraszam na nią do Wisły

Zaprosiłem tam też Blogerów (część z Was jest więc zaproszona podwójnie)

Jako Polskie Towarzystwo Informatyczne jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą ze środowiskami, które z różnych powodów od PTI trzymają się daleko. Jednym z tych powodów jest częściowo słuszna opinia o pewnym ignorowaniu przez PTI najnowszych trendów i młodych środowisk informatycznych. Spotkanie w pięknych okolicznościach jesiennej przyrody może pomóc obu stronom zrozumieć się lepiej. Będzie też na pewno interesujące dla petejowców, czego sam doświadczyłem uczestnicząc w Aulach.

W zeszłym roku Krzysztof Kowalczyk. zorganizował pre-aulowa sesje, która cieszyła się uznaniem, niestety niezbyt wówczas licznej, klienteli. Relacja choćby tu web20.pl

Merytoryczny sukces tego wydarzenia i postępy Auli każą pomyśleć o kontynuacji!

CO TRZEBA ZROBIĆ?

1) wejść na stronę

zarejestrować się i natychmiast zgłosić swoją propozycje bloku tematycznego. Jeśli w przyszłości okaże się, że kilka zaproponowanych bloków ma wspólna tematykę, dokonamy ich połączenia przed głosowaniem.

2) Poinformować o wydarzeniu swoich znajomych, przyjaciół, współpracowników i klientów. W tym roku zrezygnowaliśmy z form promocji wydarzenia, innych niż wirusowe. W ten sposób liczymy na to, że już przed rozpoczęciem imprezy będziemy mieli do czynienia z kilkoma środowiskami, znających się nawzajem, lub co najmniej tematykę tego co robią, ludzi. Wiadomo, że lepiej się rozmawia, kiedy człowiek rozumie, co się do niego mówi.

3) W odpowiednim czasie wziąć udział w głosowaniu, wybierając ciekawe dla Was sesje.

4) Przyjechać do Wisły, wygłosić, wysłuchać i iść razem w góry pogadać, albo na basen, albo na kręgle, albo jeszcze gdzieś.

Zapraszam serdecznie – Piotr Fuglewicz

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!