Tuba.01- zaproszenie

Tuba.1.0

Maciek Budzich z bloga MediaFun.pl wzbudzil moje zdziwienie i zazdrosc. Nie dosc, ze udalo mi sie wyczarowac taaaka miejscowke (MultiKino na Ursynowie) i prelegentow (Katarzyna Dragovic, Artur Gortych i Łukasz Mikołajczyk) to zupelnie przy okazji wszyscy uczestnicy tego seminarium bede mogli za darmo obejrzec miesiac wczesniej „Grindhouse vol. 2. Planet Terror” w rezyserii Roberta Rodrigueza…

Maciek tak zacheca do odwiedzenia imprezy:

„Zapraszam wszystkich chętnych i spragnionych wiedzy o mediach, reklamie i marketingu do warszawskiego Multikina (obok stacji Metro Imielin). 10 września od godz. 14:00 w luźnej atmosferze i klimatyzowanej sali, oprócz tego że będziemy mogli się spotkać, porozmawiać, odbędzie się również cykl wykładów przygotowanych dla czytelników mediafuna przez specjalistów i praktyków reklamy (kolejność wystąpień jeszcze może się zmienić):

Katarzyna Dragović:o tym jak powstaje reklama. Od briefingu, poprzez pomysł, do realizacji. Dlaczego powstają kiepskie reklamy?
Założyciel i dyrektor Szkoły Mistrzów Reklamy przy WSPiZ im. L. Koźmińskiego – pierwszej polskiej szkoły reklamy typu „portfolio”. Od ponad 15 lat pracuje w działach kreacji największych międzynarodowych agencji reklamowych na stanowiskach od copywritera do dyrektora kreatywnego.

Artur Gortych:o kultowych markach; firmy zwykle udają, że chcą słuchać swoich konsumentów, a to oni finansują rozwój ich marek. Skąd się biorą kultowe marki?
Prezes agencji interaktywnej Artegence, inicjator i współzałożyciel grupy przedsiębiorstw Omnigence, działających w obszarze nowej gospodarki, mediów i handlu elektronicznego; współzałożyciel polskiego oddziału Interactive Advertising Bureau.

Łukasz Mikołajczak:o komunikacji wizualnej, jej niestandardowych formach i zaskakujących pomysłach kreatywnych, czyli Out Of Home na każdym kroku.

Koordynator ds. marketingu Centrum handlu, sztuki i biznesu Stary Browar oraz redaktor prowadzący magazyn „Visual Communication”. Autor pierwszej w Polsce pracy doktorskiej na temat reklamy zewnętrznej pt.: „Reklama zewnętrzna w Polsce (1945-2005). Studium politologiczno-medioznawcze”.

Po wykładach odbędzie się panel dyskusyjny (w godz. 17-18) z udziałem popularnych blogerów, który będę miał przyjemność poprowadzić. Porozmawiamy m.in. o sile rażenia blogów, czy są tylko modnym gadżetem czy pełnoprawnym medium, o znaczenie blogów w budowaniu wizerunku marek, własnej autopromocji i kilku innych mniej lub bardziej ważnych sprawach.
Moje zaproszenie do dyskusji przyjęli: Bartosz Kulesza (datasky.pl), Irena Magierska (zjadamyreklamy.blox.pl), Artur Kurasiński (blog.kurasinski.com), Dominik Kaznowski (kaznowski.blox.pl).”

Tutaj znajduje sie PDF promujacy seminarium do pobrania.

I na koniec bardzo ważna informacja – SEMIUNARIUM JEST DARMOWE! :)

Wszystkich chetnych prosze o odwiedzenie bloga Maćka i zgodnie z jego zyczeniem wpisywanie sie jako uczestnik w komentarzach do wpisu o seminarium.

W imieniu swoim jak i Macka serdecznie zapraszam!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!