Blogoodezwa

wujek sam zaprasza cie do wisly!

Krzysiek „Ubik” Kowalczyk, ktoremu pomagam w organizacji Auli Polskiej a jednoczesnie wspolorganizator konferencji PTI w Wisle poprosil mnie o rozpropagowanie nastepujacej odezwy do ludzi odpowiedzialnych za spotkania blogerow / wanna-be-start-up’ersow i wszelkiej masci innych aktywistow…

Drodzy Adresaci,

Już za dwa tygodnie rozpocznie sie konferencja z wieloletnimi tradycjami, XXIII Jesienne Spotkania Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

W ciągu ostatnich miesięcy Piotr Fuglewicz, organizator konferencji, kierował do środowiska internetowego zaproszenia zgłaszania propozycji sesji konferencyjnych – w plebiscycie internetowym jedną z najwyżej ocenionych propozycji została sesja „Jak skutecznie prowadzić projekt typu web 2.0?” zgłoszona przez Artura Kurasińskiego i Alka Tarkowskiego, która odbędzie się w czwartek 18.X.2007 o godz.9-13.

Na zakończenie konferencji, w tenże czwartek 18 X 2007, odbędzie się sesja plenarna, którą rozpocznie Piotr „Vagla” Waglowski, a zakończy „Blogozbiegowisko” (od 16:45 do 18:30) – sesja której celem (w założeniach) byłoby zgromadzenie środowisk spotykających się naróżnych spotkaniach (3camp, Aula, Bachanalia IT, Barcamp Poznań, Bootstrap, Grill IT Wrocław/Kraków, Innowatorium, Spodek 2.0, Wikipedia, Yulbiz).

Proponuję, aby każda z grup (11 sztuk) wydelegowała prelegenta, który przez 5 minut opowie o formule spotkań, pokaże zdjęcia ze spotkańi zaprezentuje kilka najciekawszych dotychczas prezentowanych zagadnień/serwisów. Zajmie to nam około 60 minut, co zostawi 30 minut na pytania z sali do poszczególnych osób.

Organizatorzy zwalniają prelegentów z opłaty konferencyjnej (1350 PLN), mam nadzieję, że jest to dość atrakcyjna propozycja. Dodam, że dla osób, które przyjadą jako słuchacze tylko w czwartek, przewidziany jest zniżkowy „one day pass” – szczegóły wkrótce.

Adresaci:

1. 3Camp
– Marek Wasowicz

2. Bachanalia IT
– Grzegorz Wolański

3. Barcamp Poznań
– Adam Zygadlewicz

4. Bootstrap
– Daniel Owsiański
– Paweł Rutkowski
– Marcin Sulikowski
– Adam Hoscilo

5. Grill IT Wrocław
– Sebastian Kwiecień

6. Grill IT Kraków
– Michał Stochmal

7. Innowatorium
– Michał Faber

8. Spodek 2.0
– barcamp@spodek20.pl

9. Wikipedia
– Janusz Dorożyński
– Tomek Ganicz
– Artur Fijałkowski

11. Yulbiz
– Krzysztof Urbanowicz

Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie i szybki odzew,
Krzysiek Kowalczyk

Członek Komitetu Organizacyjnego XXIII Jesiennych Spotkań PTI / tel. +48602366675 / email: krzysztof.kowalczyk@ubikbc.pl

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!