GetApple – pierwsze koty za płoty!

getapple.pl

W mieście Kraków i Poznań w miniony (11 maja) weekend grupy zebrane przez Pawła Nowaka oraz Janusza Bossego spotkały się na pierwszych warsztatach GetApple…

Jak możecie przeczytać na blogu Pawła spotkanie było bardzo fajne i Paweł ponaglany przez uczestników planuje już kolejne (wygląda na to, że GA w Krakowie będzie się odbywać co 2 tygodnie). Pozazdrościć :) Relacja z Poznania zaraz się pojawi ale z tego co zerkałem też było bardzo fajnie.

W weekend najbliższy GA pojawi się w Gdyni – obserwujcie ten link pod którym pojawią się informacje co, gdzie i jak przekazywane przez Rafała Piekarskiego.

A co w Warszawie? Mamy już lokal (Studio 18 ul. Bracka 18 zaraz za Między Nami i prawie vis a vis Smyka) ale poszukuję osoby, która docelowo stanie się koordynatorem spotkań w stolicy (do obowiązków będzie należeć m.in: koordynacja, ustalanie kolejnych terminów, zapraszanie prelegentów – czyli żaden hardkor).

Jeśli czujesz się na siłach i zrobić coś dla społeczności Apple – zapraszam na maila: artur.kurasinski (małpa) getapple.pl

To samo tyczy sie osób, które chciałaby spróbować sił jako prelegenci – dajcie znać z jakimi tematami chcecie się pojawić (na początku przez kilka warsztatów chciałbym abyśmy przeszli zasadniczo od włączania Maca poprzez obsługę Spotlight do innych prostych rzeczy – na montowanie filmów i bawienie się SDK iPhone’a przyjdzie czas!)

Oprócz tego proszę o zapisywanie się na tę listę (korzystamy tak samo jak w przypadku Aula Polska z mechanizmu Oiola.com Marcina Sulikowskiego).

Uwaga! Ponieważ w lokalu jest mało miejsca wyznaczyłem górną granicę 20-stu osób. Decyduje kolejność zapisów. Hurry up!

PS. Przypominam, że działa już strona GetApple.pl na której publikowane są informacje dotyczące warsztatów w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Gdyni.

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!