Milion euro za pomysł!

Artur Kurasiński
28 maja 2008
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

zanox one million euro

Zanox otworzył w Niemczech paneuropejski e-inkubator. Jego głównym zadaniem jest wsparcie młodych talentów z całej Europy działających w obszarze nowoczesnych technologii oraz e-marketingu. Dla najlepszego projektu przewidziano nagrodę w wysokości miliona euro….

zanox, globalny lider i prekursor marketingu internetowego w modelu „Płać za sukces”, otworzył właśnie w Berlinie ogólnoeuropejski, internetowy inkubator w ramach GAP (Global Alliance Partners) Kampusu. W zamierzeniach projekt ma pełnić rolę centralnego punktu w Europie stymulującego rozwój poszczególnych przedsięwzięć w obszarze internetu, e-marketingu, jak i całej branży nowoczesnej technologii.

Ma być także platformą wymiany myśli i nowatorskich pomysłów promującą przedsięwzięcia skutecznie monetyzujące internet. Dzięki współpracy z technologicznymi i finansowymi partnerami z Doliny Krzemowej w USA, GAP Kampus będzie mógł promować także projekty o zasięgu globalnym.

Organizując GAP Kampus stworzyliśmy doskonałe miejsce rozwoju dla uzdolnionych programistów, przedsiębiorców oraz innowatorów działających w obszarze innowacyjnych projektów e-marketingu – komentuje Thomas Hessler, założyciel i prezes zanox. Wierzę, że dzięki wsparciu naszemu oraz naszych partnerów wyłuskamy i wypromujemy wiele rewolucyjnych start upów – dodał Hessler.

W ramach projektu GAP Kampus, zanox ogłosił start konkursu na najlepszy e-projekt. Nagrodą główną jest milion Euro, które mają być przeznaczone na dofinansowanie rozwoju wybranego start upu. Projekty, które mają największe szanse na wygranie powinny bazować na idei WEB 2.0 i wykorzystywać jej narzędzia, takiej jak np. widgety. Zgłoszenia można przesyłać do końca sierpnia 2008 roku.

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są pod tym adresem

Więcej na temat GAP Kampusu, zdjęcia, relacje video tutaj

Strona główna Zanox

Kontakt dla mediów:

Piotr Krawiec, Synergic
Tel. 609 20 36 10
piotr@synergic.pl

PS. Piotrek Wrzosin zwrócił mi uwagę (słusznie), że powinnienm zaznaczyć, że moja rola przy konstruowaniu tego wpisu ograniczyła się do CTR+C, CTR+V.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon