Aula wants you!

aula polska wants you!

Dziś kompletna prywata – wrzucam informację o poszukiwanej osobie do rozwoju projektu Auli Polskiej. Jeśli będziesz zainteresowan(a)y proszę skontaktuj się proszę z podaną na końcu wpisu osobą.

Aula Polska – poszukujemy osoby (płeć i wiek nie istotne!) posiadającą następujące przymioty i umiejętności: dobry organizator, project manager, łebski zarządzający, osoba interesująca się zagadnieniami pojawiającymi się na spotkaniach z cyklu Aula (oraz innych imprezach tego typu w całej Polsce) mająca rozeznanie w nowych mediach.

Zakres zadań – współpraca nad merytoryczną i organizacyjną stroną spotkań Aula Polska (oraz TechAula i KreoAula). Praca zdalna odpada więc tak naprawdę szansę mają osoby mieszkające w stolicy (chyba, że zadeklarujesz się, że podróżowanie pociągiem relacji Warszawa-Szczecin kilka razy w miesiącu na własny koszt jest okej)

Nie wymagamy znajomości na pamięć wpisów z TechCrunch ale umiejętności zorganizowania co dwa tygodnia spotkania dla 100 osób i kilkoma ciekawymi prelegentami. Praca w ciekawych warunkach z bardzo ciekawymi ale wymagającymi ludźmi.

Poznasz wszystkich mikro i makro celebrytów, pogrzejesz się w blasku start-up’ów i dowiesz się co to znaczy robienie imprezy po której zostaje 20 pustych pudełek pizzy. Kontakty i znajomości gratis.

W miesiąc będziesz miał więcej wizytówek niż masz do tej pory na LinkedIn czy GL. Naprawdę warto! Mówimy o pracy oczywiście z wynagrodzeniem finansowym – nie szukamy darmowych jeleni.

Zainteresowany? Zainteresowana? Kontaktuj się z Igorem Dzierżanowskim pod mailem: igor (małpa) revolver.pl

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę