Szukaj
Zamknij

Mbank albo presja grupy

Poniższy film dedykuję wszystkim z grupy zadłużonych osób, które wymusiły na BRE / Mbanku zmianę oprocentowania. Jak widać można zmusić nawet strasznie wielkiego „bankozaura” do ruchów jeśli wie się gdzie są jego słabe punkty. Brawo! Trzymam kciuki! Filmik ma osiem minut ale warto zobaczyć całość…

PS. 14 lutego Mbank podjął rękawicę i spotkał się z klientami. Czyżby jednak dało się przekonać Pana Prezesa i Zarząd, że nie jest fajnie grać na emocjach klientów w czasie bessy?

 • Witam,

  Bardzo miły filmik. Przypomina mi się dowcip o mrówce, która zabiła słonia.
  Widać nie którzy nie mają pojęcia co znaczy „rozpędzone stado” (w pozytywnym znaczeniu). Internet jest dzisiaj potężnym narzędziem. Szkoda, że ktoś kto stworzył swój kapitał właśnie przez internetową działalność zapomniał, jaką może mieć on moc. Bardzo przykre ale i bardzo prawdziwe…

 • gąsiak

  Nasze drogi (dosłownie ;) ) MBank jeszcze za bardzo się nie ugiął (0,75 pkt. proc. na PLN-ach po dwukrotnym obniżeniu stóp o 0,75 pkt proc. przez RPP to żadne ugięcie….

  Ale od czegoś trzeba zacząć ;)

 • beksa

  Żeby tak naszych rządzących jeszcze pogonić za lenistwo ;)

 • Film jest genialny. I kto teraz powie że zwierzęta nie myślą :)

 • Pingback: Nie czytaj Newsweeka - czytaj blogi | AK74 - blog Artura Kurasińskiego (cc) 2007()

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę