Dlaczego J.M.Rokita to nie Sir Richard Branson?

Artur Kurasiński
12 lutego 2009
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

Jeśli jest się tak bogatym jak Sir Richard Branson to można na otwarcie nowego połączenia między USA a Europą swoich linii Virgin przyjść przebranym jako kobieta. Bogatemu wszystko wychodzi naturalnie i media będą go kochać i spijać każde słowo z ust (vide nasz lokalny hm..stańczyk Palikot)…

Pamiętajcie o tym następnym razem robiąc sobie nudne zdjęcie do CV – garnitury noszą młode wilczki i neofici. Rasowy biznesman (albo osoba chcąca za taką uchodzić) ubiera się jak chce a do pary bierze sobie młode i piękne dziewczyny żeby błyszczeć na ich tle.

W Anglii gość dostaje za to tytuł szlachecki a w Polsce jedynie zaprosiliby go do jakiejś „Kawy czy Herbaty”. Różnica kulturowa.

Ciekaw jestem czy „Premiera z Krakowa” Jana Marię Rokitę z żoną Nelly też by wywalili na pysk z samolotu gdyby nosił takie seksowne ciuszki? Pewni nie, ale wiadomo – konserwatyści tak już mają, że nie poddają się chwilowym modom.

Dość o Polsce. Obejrzyjcie sobie co zarejestrował reporter CrunchGear i podziwiajcie pomysłowość syna Albionu (od jakiejś drugiej minuty nagrania):

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon