Jacek Utko – Polak na TED

Podpatrzyłem u Kochasia (btw. czy Ty człowieku jeździsz może po centrum rowerem, krótkich spodenkach w panterkę i kaszkiecie? Dziś Cię o mało co nie przejechałem :). Bardzo fajne informacje, szczególnie dla designerów ale również dla socjologów…

Polak na TED (chyba pierwszy w ogóle – ktoś ma jakieś informacje o innych rodakach?) w dodatku mówiący o bardzo interesującej sprawie (a właściwie stwierdzający fakt, że prasa drukowana przeżywa zapaść z której się raczej już nie podniesie).

Jacek stawia tezę, że zmiana sposobu komunikacji z czytelnikami poprzez zmianę makiety może wpływać na sprzedaż – jednak tylko chwilowo bo same gazety jednak odchodzą jako wynalazek z innej epoki. Gazeta w momencie druku jest już martwa. Dane mało aktualne. Informacje nie mają odniesienia do innych informacji (bo jaka zlinkować np. nazwy firm występujące w całym wydaniu?).

Jacek pokazuje, że tego procesu nie da się zatrzymać ale można go spowolnić.

GIVE POWER TO DESIGNERS! :)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę