Szukaj
Zamknij

Techall – agregator newsów IT

techall.pl - agregator newsow IT

7-go lipca Grzesiek Marczak (Antyweb) oficjalnie zaprezentował agregator newsów z dziedziny IT – TechAll. I to w sumie tyle można by powiedzieć – pomysł jest już znany od dawna, na rynku jest mnóstwo tego typu serwisów. Sposobem na lepsze funkcjonowanie TechAll ma być „element ludzki” czy rekomendowanie wybranych informacji przez zaproszonych autorów…

Obecnie „redakcję” tworzą: Maciej Popowicz – współtwórca sukcesu Naszej-klasy, Tomasz Drożdżyński – właściciel bardzo popularnego agregatora informacji wykop.pl oraz szerlok.pl, Paweł Iwaniuk – przedsiębiorca oraz bloger z DailyTECH.pl, Kuba Filipowski – współ właściciel firmy Netguru tworzącej takie serwisy jak flaker.pl, kolumber.pl, Radosław Kuczera – dyrektor zarządzający firmą hostingową hostersi.pl oraz autora tego bloga.

Jak to opisuje Grzesiek: „Sam serwis i jego konstrukcja jest tak prosta iż myślę, że nie potrzebna jest specjalna instrukcja jak z niego korzystać. Jedynie na co chciałbym zwrócić uwagę to TEMATY czyli ułatwione wyszukiwanie najciekawszych haseł i zagadnień IT. Zamiast szukać informacji o iPhone 3GS wystarczy wybrać taki temat i przejrzeć ostatnie wydarzenia związane z tym hasłem (wyszukiwanie pokazuje zarówno automatycznie zebrane newsy jak również te dodane ręcznie przez współpracujące osoby).”

Grzesiek opisuje na swoim blogu jak widzi serwis w przyszłości i prosi również o uwagi i komentarze komentarze – jeśli macie jakieś to zapraszam do Grześka.

Acha. W TechAll „społecznościowych ficzerów” znanych z Digg.com czy Wykop.pl – po prostu nie ma. „Newsman” jest jedyną osobą decydującą co jest fajne a co nie. To taka nowość w „łeb dwa zerowej zalewie” krzyków i polemiki różnych wspólnot i interesów.

PS. Grzesiek zapytuje się szanownych oglądaczy jaki nowy design wybrać. Pomóżcie Grześkowi! :)

 • wat

  A to co press release? Jakis komentarz od siebie? ;]

 • Własnie przeczytałem wpis – krytyke Codziennika RPO, teraz to i … mam mieszane uczucia. Tam jeżdżenie po czym się da, nawet wbrew pewnej logice, tutaj oficjalna informacja, bez cienia komentarza, o krytyce jakiejkolwiek nie wspominam, a aż się ciśnie na usta zapytanie – podobne do oburzenia lansem Pana RPO na jego stronie – o subiektywny wybór ekspertów (wśród których jest np. komercyjna firma hostingowa, do tego mało znaczaca na rynku)?

 • Artur Kurasinski

  @ Bartek Juszczyk – wybór osób piszących do TechAll jest czysto subiektywny. Masz swoje uwagi, zgłoś je do Grześka Marczaka. Chcesz pisać – również :)

  Hostersi są mali – być może. Natomiast wyrazili chęć do współpracy.

 • Arturku, błędy poprawisz, zdania dokończysz i dobrze będzie…

  „W TechAll “społecznościowych ficzerów” znanych z Digg.com czy Wykop.pl – po prostu “newsman” jest …” tu chyba czegoś Ci w zdaniu zabrakło. Bo tych ficzerów (tfu tfu) tam po prostu NIE MA co?

  „Obecnie “redakcję” tworzą: … oraz Radosław Kuczera – dyrektor zarządzający firmą hostingową hostersi.pl oraz autora tego bloga.”
  oraz autor tego bloga, prawda?

  Buziaczki, ciumeczki, uściski

 • @Kinia – dziękuję serdecznie za wytropienie i wskazanie baboli – poprawiłem :)!

 • Pingback: Gorący lipiec i bookcrossing | Polishwords Blog()

 • Artur, na miłość boską. Może Ty byś chociaż przeczytał raz tą prasówkę i poprawił „dailyteach.pl” na „dailytech”:P

  Ja nie zajmuje się codziennym nauczaniem/edukacją tylko codzienną technologia:P

 • Czym się tu podniecać? Techall.pl oferuje takie śmietnisko informacji jak Fakt . Niby bez dennych komentarzy, ale na bardzo niskim poziomie:
  http://7pl.info/techall.pl-kolejny-smietnik-w-polskim-internecie.html

 • Artur Kurasinski

  @procek – Komercjalizacja jest zla, Microsoft jest zly, wszyscy sa zli ale nie pewien student co uczy sie za darmo (?) za moje podatki. Taki bajdy jakie smarujesz na swoim blogasku swiadcza o ciasnocie umyslowej osoby, ktora chce mienic sie specem i „ewangelista” open-source…

  „Cel zniszczenia GG – Dlaczego? Dla sportu? Może dla zasad… Bo ktoś, kto wykorzystał Open Sourcowy pomysł komunikatora zarobił na tym miliony niemal całkowicie zalewając rynek komunikatorów w Polsce.”

  Chlopaku, nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawke!

Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę