Techall – agregator newsów IT

techall.pl - agregator newsow IT

7-go lipca Grzesiek Marczak (Antyweb) oficjalnie zaprezentował agregator newsów z dziedziny IT – TechAll. I to w sumie tyle można by powiedzieć – pomysł jest już znany od dawna, na rynku jest mnóstwo tego typu serwisów. Sposobem na lepsze funkcjonowanie TechAll ma być „element ludzki” czy rekomendowanie wybranych informacji przez zaproszonych autorów…

Obecnie „redakcję” tworzą: Maciej Popowicz – współtwórca sukcesu Naszej-klasy, Tomasz Drożdżyński – właściciel bardzo popularnego agregatora informacji wykop.pl oraz szerlok.pl, Paweł Iwaniuk – przedsiębiorca oraz bloger z DailyTECH.pl, Kuba Filipowski – współ właściciel firmy Netguru tworzącej takie serwisy jak flaker.pl, kolumber.pl, Radosław Kuczera – dyrektor zarządzający firmą hostingową hostersi.pl oraz autora tego bloga.

Jak to opisuje Grzesiek: „Sam serwis i jego konstrukcja jest tak prosta iż myślę, że nie potrzebna jest specjalna instrukcja jak z niego korzystać. Jedynie na co chciałbym zwrócić uwagę to TEMATY czyli ułatwione wyszukiwanie najciekawszych haseł i zagadnień IT. Zamiast szukać informacji o iPhone 3GS wystarczy wybrać taki temat i przejrzeć ostatnie wydarzenia związane z tym hasłem (wyszukiwanie pokazuje zarówno automatycznie zebrane newsy jak również te dodane ręcznie przez współpracujące osoby).”

Grzesiek opisuje na swoim blogu jak widzi serwis w przyszłości i prosi również o uwagi i komentarze komentarze – jeśli macie jakieś to zapraszam do Grześka.

Acha. W TechAll „społecznościowych ficzerów” znanych z Digg.com czy Wykop.pl – po prostu nie ma. „Newsman” jest jedyną osobą decydującą co jest fajne a co nie. To taka nowość w „łeb dwa zerowej zalewie” krzyków i polemiki różnych wspólnot i interesów.

PS. Grzesiek zapytuje się szanownych oglądaczy jaki nowy design wybrać. Pomóżcie Grześkowi! :)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę