Oddam LCD LG 42” w dobre ręce!

Tak jest, to nie jest żart. Każdy może wziąć udział w konkursie w którym główną wygraną jest telewizor LCD 42” firmy LG. Co należy zrobić żeby za parę tygodni oglądać „M jak miłość” w własnym zaciszu domowym na takim cudzie?..

LG 42''

Po prostu weź udział w:

szufler.pl flaker.pl''

PIERWSZYM KONKURS MIKROBLOGOWY SERWISÓW SZUFLER.PL I FLAKER.PL

W konkursie może wziąć udział każda osoba, która posiada aktywne konto na Flaker.pl i Szufler.pl (warunek konieczny!) oraz „zepnie” swoje konto na Szuflerze tak aby jego aktywność była widoczna na Flakerze (zobacz link).

Ponadto użytkownik, który chce wziąć udział w konkursie musi sporządzić na Flakerze historyjkę (zobacz przykładową historyjkę) z tematem np. „zestaw do czytania na lato” albo „filmu mojej młodości”.

Telewizor wygra jedna osoba, która sporządzi najciekawszy zestaw książek, filmów, muzyki czy gier – oceniać to będą użytkownicy na Flakerze za pomocą ankiety.

Konkurs trwa od 18 sierpnia do 1 września 2009 roku.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY. ZRÓB SOBIE PREZENT NA JESIENNE WIECZORY!

Zobacz też: Szufler konkurs oraz Blog Flakera

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę