Flakmecz – pomożecie?!

Artur Kurasiński
20 września 2009
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

flakmecz, paulina pruska

26 wrześnie na boisku warszawskiej Agrykoli zostanie rozegrany mecz charytatywny „Artyści” vs. „Internauci” w szczytnym celu – zebrania funduszy na operację ratowania życia Pauliny Pruskiej, która dzielnie walczy z nowotworem…

O Paulinie już pisałem kiedyś. Jeśli nie znasz sprawy albo nie miałeś okazji wcześniej przeczytać tego wpisu to zajrzyj sobie tutaj i obejrzyj to krótkie wideo. Paulina jest bardzo chora i cała nadzieja w jej uratowaniu to zebranie brakujących 30 tys. $ na operację i rehabilitację w USA. Do tej pory głównie za pomocą koncertów, prywatnych kwest zebrano prawie 221 tys. $!

To co ja chciałbym prosić Ciebie (pracowniku, menadżerze, szefie, prezesie, bossie, dyrektorze finansowym, osobo decyzjna) to pomoc w zorganizowaniu (czytaj ufundowaniu) piłek i 20 koszulek w jakich zagrają zawodnicy Flakmeczu czyli meczu w którym stawką będzie zebranie pieniędzy na leczenie Pauliny. Tylko tyle. 20 koszulek na których zamieścimy Twoje logo, zdjęcie, cokolwiek sobie zamarzysz. Proste, nie?

Jeśli możesz, chcesz, czujesz, że to jest coś w co chciałbyś się zaangażować – mówię w imieniu swoim „dziękuję”. Jeśli chce pomóc – napisz do mnie (artur@revolver.pl). Mecz odbędzie się w sobotę więc dobrze jeśli będziemy mieli trochę czasu na zakup i wydrukowanie strojów (czyli w podtekście – prosimy o szybką decyzję).

Więcej o Flakmeczu znajdziesz tutaj. Czy wspominałem już, że po stronie drużyny „Artystów” zagrają między innymi Olaf Lubaszenko, Radosław Pazura i Marek Kościkiewicz? Trenerem „Internautów” zgodził się zostać sam Andrzej Strejlau a o oprawę komentatorską zadba Tomasz Zimoch we własnej osobie!

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon