Pytania o e-commerce

Artur Kurasiński
29 września 2009
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

ecommercefaq.pl

Dziś prasówka czyli robię copy+paste materiałów PR-owych. Wojtka i Tomka znam osobiście, polecam ich usługi oraz wiedzę (Wojtek pracował ze mną nad wstępnymi makietami i założeniami Apteo więc mogę jego osobę polecić z pełną odpowiedzialnością). Tomek i Wojtek stworzyli serwis EcommerceFAQ mający się stać repozytorium informacji, pytań i odpowiedzi dotyczących szeroko rozumianej tematyki e-commerce w Polsce…

„Celem publikacji jest odpowiedź na większość pytań dotyczących prowadzenia sprzedaży w Sieci. Publikacja przeznaczona będzie dla menadżerów, właścicieli lub przyszłych właścicieli sklepów internetowych. Przybrać ma formę tradycyjnej książki ale również eBooka, Audiobooka oraz serwisu WWW.

Inicjatorami przedsięwzięcia są Tomasz Karwatka i Wojciech Kyciak zaangażowani w branżę e-commerce od lat.
„Lubimy dzielić się wiedzą. Codziennie doradzamy sklepom internetowym. Obserwujemy rynek i widzimy jak wiele pytań pojawia się w kontekście założenia czy prowadzenia własnego biznesu w sieci.” – tłumaczy Wojciech Kyciak.

Całość ma zostać zaprezentowana w najprostszej formie (pytanie-odpowiedź) i przy dużym współudziale internautów.

„Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zadawania pytań. Pytać można o wszystko co ma związek z tematyką e-handlu. Najciekawsze pytania zostaną nagrodzone” – mówi Tomasz Karwatka.

Już teraz można włączyć się w projekt. Pytania na które odpowiedzi znajdą się w publikacji, zadawać można wypełniając formularz na stronie projektu pod adresem http://eCommerceFAQ.pl. Odpowiedzi, poza wspomnianymi inicjatorami akcji, udzielać będą również przedstawiciele różnych organizacji zaangażowanych w rynek eCommerce.

„Stawiamy na pragmatyzm. Można spodziewać się merytorycznych i praktycznych odpowiedzi. I pamiętajcie, że kto pyta nie błądzi” – kończy Wojciech Kyciak.”

—-

Tomasz Karwatka jest Dyrektorem Operacyjnym technologicznej firmy Divante oraz Partnerem w agencji konsultingowej Ideacto. Jest autorem książki Usability w e-Biznesie. Pracował nad projektami eBiznesowymi dla klientów takich jak Agora, Grupa Allegro, Kolporter.

Wojciech Kyciak jest autorem bestsellera „Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy”. Od kilku lat o e-commerce pisze także na blogu ecommerce.blox.pl. Właściciel firmy konsultingowej Kyciak.pl, doradza sklepom internetowym i projektom e-commerce. Właściciel sklepu internetowego.

adres strony:http://ecommercefaq.pl/

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon