Internet

Aula 39 z Codility – zwycięzcą SeedCamp!

aula polska 39 codility

Co: Aula 39
Kiedy: 08.10.2009 o godz. 19:00
Gdzie: Wydział Mechatroniki PW, ul. A. Boboli 8, Warszawa

Panel dyskusyjny: Jak zwyciężać w konkursach inwestorskich? Punkt widzenia mentorów Seedcamp Week 2009: Marcin Ekiert lub Jakub Krzych / AdTaily, Marcin Matuszewski / Future Invest, Krzysztof Mikulski / Agora
Krzysztof Kowalczyk

Case: FlakMecz. Odpowiedzialny marketing, czyli jak uratować czyjeś zdrowie, wypromować swój serwis i zorganizować zdrową rozrywkę za
naprawdę niską cenę.
Jakub Górnicki

Start-up succes story – Codility.com – zwycięzcy Seedcamp
Marcin Grodzicki

Start-up – Gametrade.pl – serwis do wymiany gier
Damian Legawiec

Innowacja pod lupą – „Dwie strony sukcesu – AdTaily vs. Szuku”
Marcin Grodzicki

Drugie spotkanie Auli Polskiej po wakacyjnej przerwie. Wracamy na teren Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Tym razem dwa start-upy: Codility.com i Gametrade.pl. Polscy mentorzy Seedcampu 2009 odpowiedzą na pytanie, jak zwyciężać w konkursach inwestorskich.

Zobaczymy, jak różnie może potoczyć się sukces zwycięzców takich konkursów (na przykładzie Szuku i AdTaily) oraz dowiemy się jak połączyć przyjemne z pożytecznym dzięki organizacji akcji charytatywnej FlakMecz. Na koniec, relacja z Burning Mana, czyli jak się bawi Krzemowa Dolina.

Przygotujcie się na długą i pełną treści Aulę!

Osoby zapisujące się na Aulę, ale nie uczestniczące w spotkaniach, prosimy o przemyślenie zamiaru zapisu, ponieważ bardzo utrudnia nam to organizację. Zgłoszenia permanentnie nieobecne będą potwierdzane na końcu.


Więcej tutaj

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę