Wejściówka na Forum IAB wędruje do…

http://www.blog.kurasinski.com/img/iab2010.png

Nie będę budował napięcia rodem z tanich produkcji z TVP i od razu przejdę do rzeczy. Z opisanych kampanii (prosiłem o oryginale i mało znane). Zaskoczyliście mnie i powiem szczerze miałem trudne zadanie do wykonania wskazując tę jedną osobę, która dostanie wejściówkę…

Niemniej wybrać kogoś trzeba. W moim prywatnym rankingu na prowadzeniu byli: Marcin z komentarzem o kampanii „let it ring”, (świetny przykład kampanii społecznej), Karem (również z przykładem dotyczącym akcji społecznej). Najbardziej spodobała mi się propozycja Zuzy Rutkowskiej bo to „wygrzebała” naprawdę jest unikalne i mało znane w branży (sprawdziłem na kilku osobach!). Tak więc oto zwyciężczyni! Proszę cię Zuzo o zgłoszenie się do mnie na prv (artur@revolver.pl) w celu otrzymania szczegółów dotyczących sposobu odbioru nagrody.

Pozostałym bardzo dziękuję i mam nadzieję, że nie obrażą się i będą w przyszłości startować w podobnych konkursach :)

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę