GetApple #2 – podsumowanie

getapple piotr wasiak studio18

W sobotę 7-go listopada po raz drugi odbyło się warszawskie spotkanie z cyklu GetApple, które prowadził Piotr Wasiak. Oprócz Piotrka, który dzielił się informacjami dotyczącymi nowości w najnowszej odsłonie Mac OS „Snow Leopard” posłuchać też można było Michała Skrzypka, który opowiadał o tworzeniu muzyki na komputerach Mac…

Całość imprezy podsumował, omówił i wrzucił na swojego bloga sam Piotrek więc nie ma sensu powtarzać się (a dodatkowo okrasił zdjęciami Michała Małyszki i Aleksandry Biolik). Było bardzo miło, kompetentnie i na temat – całość „oficjalna” spotkania zmieściła się w 2,5 godzinie a potem trwały rozmowy przy kawie i ciastkach.

Dopisali uczestnicy, prelegenci i jak zwykle Studio18 właścicielom których bardzo serdecznie dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia spotkania.

Piotr zapowiedział, że kolejne spotkanie GetApple odbędzie się już w 2010 – jeśli macie sugestie co ma na nim się znaleźć piszcie do Piotra albo zostawiajcie komentarze na jego blogu.

PS. Piotr podesłał mi spis relacji przygotowanych przez uczestników spotkania:

http://www.flickr.com/photos/mackenzey/sets/72157622758183984/ – Galeria zdjęć Oli
galeria Michała
http://eklektyczny.pl/2009/11/ii-getapple-w-warszawie/ – podsumowanie na blogu Oli
http://mkrzych.wordpress.com/ – kilka słów na blogu Krzyśka

Do zobaczenia na GetApple #3!

Cześć!

Nazywam się Artur Kurasiński i jestem autorem tego bloga. Piszę o technologiach i ich wpływie na nasze życie.

Zostaw poniżej maila aby zapisać się na mój cotygodniowy, najlepszy w Polsce newsletter o technologii, który subskrybuje już 5500 czytelników!
Zapisz się do mojego newslettera

Raz w tygodniu wyślę Ci wyselekcjowane informacje ze świata: technologii, biznesu i mediów. Jeśli interesujesz się startupami, dronami, drukiem 3D, EV, VR, AI, AR, video czy bitcoinami to witaj w domu.

Obiecuję - zero spamu tylko samo "mięcho"!

Wahasz się? Dostaniesz też za darmo w PDFie komiks "Strange Years" stworzony przez Michała "Śledzia" Śledzińskiego!
Dziękuje, nie chcę