Jak zdobyć 1mln na swój start-up?

Artur Kurasiński
30 listopada 2009
Ten artykuł przeczytasz w < 1 minut

media cafe polska

Ogłoszenie, które zamieszczam na prośbę Krzysztofa Urbanowicza z Media Cafe Polska. Może zainteresuje to te osoby, które nie dostały kasę na działania z POIG 8.1?

„Jeśli masz pomysł na biznes lub właśnie założyłeś start-up i potrzebujesz kapitału na rozwój, przyjdź na spotkanie „Biznes przy kawie” w środę 2 grudnia 2009 r., od godz. 17:00, w restauracji KOM, ul. Zielna 37 w Warszawie.

To pierwsze z serii spotkań, których celem jest prezentacja możliwości finansowania innowacyjnych przedsięwzięć w ramach projektu „Kapitał na start w innowacje – promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym”.

Operatorem projektu jest Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych w Nowym Sączu, działające przy Wyższej Szkole Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu. Projekt „Kapitał na start” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, oraz z budżetu państwa.

W ramach projektu „Kapitał na start” zorganizowany zostanie również konkurs Startery Innowacji na najlepsze pomysły gotowe do pozyskania zewnętrznego finansowania.

Autorzy najciekawszych pomysłów rozpoczną rozmowy z inwestorami prywatnymi celem uzyskania zewnętrznego finansowania. Dodatkowo zwycięzcy konkursu otrzymają pakiet bezpłatnych konsultacji celem przygotowania merytorycznego do przeprowadzenia procesu inwestycyjnego.”

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon