TMT.Workshop – zniżka na warsztaty!

Artur Kurasiński
2 listopada 2009
Ten artykuł przeczytasz w 2 minut

tmt.workshop

W dniach 18-19 listopada w Warszawie odbędą się szkolenia z zakresu Web 2.0, nowych mediów, marketingu, reklamy, sposobów zaistnienia w mediach społecznościowych, prowadzenia akcji na blogach, twitterach, facebookach czy innych iPhone’ach – słowem wszystko to co szanujący się szef, marketer, PR’owiec powinien wiedzieć…

„Spotkajmy się w kameralnym gronie podczas wyjątkowego warsztatu z zakresu e-marketingu i prawa internetu – TMT.Workshop. Jeśli cenisz sobie praktyczną wiedzę, merytoryczną dyskusję przeplataną case studies, towarzystwo doświadczonych specjalistów e-marketingu, niezobowiązującą atmosferę włoskiej restauracji z darmowym wifi – zapraszamy do warszawskiego Rubikonu na TMT.Workshop.

Zapewniamy dwa konstruktywne dni pełne wiedzy i inspiracji, niezobowiązującą, warsztatową atmosferę najlepszej włoskiej restauracji w stolicy, wyborny lunch, bezprzewodowy internet, materiały szkoleniowe, certyfikaty i towarzystwo pasjonatów e-biznesu.”

Oferta organizatora TMT.Workshop skierowana jest do osób, które „coś” słyszały z powyżej przytoczonych tematów ale nie miały okazji pogłębić swojej wiedzy albo chcą dowiedzieć się czegoś dotyczącego jego branży. Innymi słowy warsztaty te są
„skrojone” pod osoby, które nie mają głębokiej, eksperckiej wiedzy ale jednocześnie wiedzą już trochę. Głównym pomysłem warsztatów jest przeniesienie środka ciężkości ze słuchania na aktywne pytanie – tak więc jeśli chcesz siedzieć i tylko słuchać to nie zapisuj się. Zapraszamy więc do przygotowania na przykład listy pytań i przedstawienia jej podczas spotkania.

Wszyscy trenerzy będą starali się odpowiedzieć na Wasze pytania podczas sesji pytań oraz będą do dyspozycji podczas przerw (błagam jednak o danie możliwości spożycia chociaż jednego posiłku w spokoju bo miejsce w którym będą się odbywały szkolenia będzie bardzo bardzo apetyczne :). Trenerzy na pewno wykażą się cierpliwością w tłumaczeniu i zaangażowaniem w rozwiązywanie problemów – są tam do Waszej dyspozycji przez całe dwa dni.

Program rozpisany jest na dwa dni – w pierwszym dniu skupimy się między innymi na Web 2.0 (ba nawet Web 3.0 i 4.0!), reklamie, marketingu, prowadzeniu projektów informatycznych, PR, społecznościach i zaistnieniu firmy w Internecie. Podczas drugiego dnia omawiać będziemy sprawy związane z GIODO oraz danymi osobowymi i ochroną wizerunku firmy.

Zapraszam do zapoznania się prelegentami / trenerami. Jak widać w większości wypadków to praktycy (ja sobie rezerwuję opis „praktykujący teoretyk” :) więc będziecie mogli zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi bazujących na doświadczeniu i praktyce prelegenta. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące zakresu szkoleń, terminów, miejsc, udziału – kierujcie je bezpośrednio do Ewy Stępień. Ewa na pewno z przyjemnością wyjaśni wszystkie kwestie i zapytania.

Bardzo serdecznie zapraszam do zapisów! :)

PS. Specjalnie dla czytelników mojego bloga mam prezent – specjalną zniżkę. Szczegóły poniżej:

Udział tylko w I dniu: skuteczny e-marketing, SEM / SEO, e-PR, Web 2.0
Cennik: 690 PLN + 22% VAT
Rabat 10%: 69 PLN
Cena dla czytelników bloga AK74 po rabacie 10%: 621 PLN + 22% VAT

Udział tylko w II dniu: dane osobowe, kontrola GIODO, ochrona wizerunku
Rabat 10%: 69 PLN
Cena dla czytelników bloga AK74 po rabacie 10%: 621 PLN + 22% VAT

Udział w I+II dniu – PROMOCJA!
1290 PLN + 22% VAT
Rabat 10%: 129 PLN
Cena dla czytelników bloga AK74 po rabacie 10%: 1161 PLN + 22% VAT

Uwaga! Powyższe ceny promocyjne obowiązywać będą do 12-go listopada!

Jeszcze raz zapraszam zapoznania się z programem i zapisywaniem się.

Może zainteresują Cię również:facebook linkedin twitter youtube instagram search-icon